1

Temat: Soft 6.120

Pytanie czy soft 6.120 czyta show`y z 5`tek? OnPC czyta a jak jest z konsoletami? Bo 6.100 nie chciała załapać show zrobionego na 5.xx tylko teraz pytanie czy problem był w samym pliku show czy poprostu 5`tki i 6`tki nie są kompatybilne? Pozdrawiam

2

Odp: Soft 6.120

Coś mi świta że czytałem o takim problemie. Przy znacznych różnicach wersji konwersja się nie udaje i jest o tym informacja.

Która wersja 5.xx to jest konkretnie?
W "release notes" softów grandMA są uwagi, jeśli trzeba, że przedstawienia z wersji "taka i wcześniejsze", muszą zostać najpierw przekonwertowane na wersję "conajmniej taką", aby odczytać w aktualnej wersji. Nie zwracałem uwagi na to kiedy tak się dzieje, ale to chyba najczęściej przy nowych wersjach streamingu.

Spróbuj to przedstawienie odczytać na onPC w wersji 5.9xx, zapisać w niej ponownie, potem w wersji 6.0, potem to samo w 6.120.

3

Odp: Soft 6.120

Właśnie problem nie pojawia się przy wersjach onPC bo onPC 6.120 odpala wszystkie show`y od 5.9. Problem zrodził mi sie gdy konsoleta była zubdateowana na show 6.100 i niechciała złapać starego show z 5.9. Ogolnie też o tym czytałem ale w praktyce wychodzi to różnie. Generalnie zazwyczaj nowe wersje brały wszystkie starsze showy bez problemu. Sprawdze na żywym organizmie i dam znać:)

4

Odp: Soft 6.120

Skok aktualizacji z 5.9 to 6.1 to skok nie tylko o wiele wersji softu, ale i o dwie wersje streamingu.

MA Lighting uprzedza w ogóle, że aktualizację softu z 5.9 do 6.1 należy zrobić przez onPC i to dwukrotnie jeden raz za drugim tą samą wersją. Powodem zalecenia jest błędne wykonywanie kopii zapasowej w wersji 5.9.

5

Odp: Soft 6.120

ja ostatnio załadowałem show z 5.9 na deskę z softem 6.1 i nie było żadnego problemu na szczęście
ogólnie mam dużo starych show na penie i nigdy nie miałem problemu z ich załadowaniem

6

Odp: Soft 6.120

No ja też mam tego w trzy dupy ale ostatnio właśnie 6.110 mi powiedziało nieeeeee:D a taka ogolnie to zawsze śmiga:D

7

Odp: Soft 6.120

Testowanie na żywym organiźmie zakończyło się powodzeniem, 6.120 czyta softy 5.9x