Temat: TimeCode w LightJockey...

... czy jest ktoś na forum - kto ma wiedzę na ten temat....? chodzi mi programowanie zmian scen do czasu utworu muzycznego...

    - pozdrawiam i czekam z nadzieją na pomoc...:))

2

Odp: TimeCode w LightJockey...

ten pdf pewnie Ci pomoże...
INSTRUKCJA PL

3

Odp: TimeCode w LightJockey...

dzięki serdeczne za szczerą pomoc - zapoznałem się z tą instrukcją już dawno - ale jest to wersja dość mocno okrojona i nic tam nie pisze na ten temat;(

.................  POMOCY !!!!!!!!

4

Odp: TimeCode w LightJockey...

Aktualnie dostępna na stronie Martina instrukcja też tego tematu nie porusza.
Jest deklaracja takiej możliwości w opisie na stronie, ale nie ma nic o szczegółach. Poza SMPTE i MIDI Timecode jest także WinAmp wspomniany.
Chodzi o synchronizację z dźwiękiem, czy dosłownie stosujesz jakąś formę zewnętrznego kodu czasowego?

5

Odp: TimeCode w LightJockey...

najłatwiej robić to przez winampa, problem jest tylko taki, że chcąc zmienić jakąś sekwencję pod koniec kawałka musisz odsłuchiwać go od początku, no i masz tylko 12 slotów w cue co tez jest sporym ograniczeniem.pozdrawiam
sebastian

Ostatnio edytowany przez colorsc (2009-03-03 18:26:39)

6

Odp: TimeCode w LightJockey...

....... właśnie - sedno problemu zawiera się chyba w użyciu winampa... robiłem już jakieś próby "na sucho" i coś mi się tam (w Cue) zmieniało... jednak było to bardzo przypadkowe i niejasne dla mnie....

opiszę dokładnie o co mi chodzi....   Formacja taneczna ma do zatańczenia 12 utworów. W każdym kawałku jest od 7 do 28 sekwencji świetlnych, które muszą się pojawić w odpowiednim momencie konkretnego utworu (nie ma sensu tego zapisywać na kartce papieru w formie scenariusza...;). W Cue jest 12 slotów - powiedzmy, że sekwencje mogą się składać z kilku kolejek - o określonej przez nas szybkości zmian (stanowi to jakieś rozwiązanie...). Nie wiem, czy tak można zrobić dla jednego utworu - czy całej, aktualne odtwarzanej listy w winampie? Pewnie można zrobić odrębną Cue list dla poszczególnych piosenek....

Pozdrawiam - Sylwek

Ostatnio edytowany przez loopyn's (2009-03-04 11:50:03)

7

Odp: TimeCode w LightJockey...

... opiszcie proszę sposób edycji z wykożystaniem winampa..... - będę niezmiernie wdzięczny

8

Odp: TimeCode w LightJockey...

... czy naprawdę jest to aż tak "odległy" temat......

9

Odp: TimeCode w LightJockey...

ponawiam prośbę....