Temat: Biblioteka Urządzenia LED 2 IN1 WALL WASH LIGHT

Panowie czy ktoś miałby może bibliotekę do tego urządzenia , bądź byłby w stanie podpowiedzieć jak napisać bibliotekę do tego urządzenia?
Urządzenie Color Stage

Ostatnio edytowany przez Korabel (2020-11-17 07:51:55)

2

Odp: Biblioteka Urządzenia LED 2 IN1 WALL WASH LIGHT

taki program jest do pisania  MA StickMAker for Microsoft Windows 1.0.0.8
do pobrania tu  https://www.malighting.com/downloads/products/dot2/
albo bezpośrednio ze stołu można sobie napisać , jest też forum można poprosić   https://www.malighting.com/training-sup … re-shares/

3

Odp: Biblioteka Urządzenia LED 2 IN1 WALL WASH LIGHT

Ma Fixture Builder nie StickMAker, ale lepej i tak nauczyć się GM2 bo w builder wszystkiego nie zrobisz...

4

Odp: Biblioteka Urządzenia LED 2 IN1 WALL WASH LIGHT

oczywiście mój błąd mea culpa chodzi o     MA Fixture Builder
Bardzo przepraszam za pomyłkę

5

Odp: Biblioteka Urządzenia LED 2 IN1 WALL WASH LIGHT

swoją drogą pomysł przedni, zrobić program w którym nie da się wszystkiego zrobić, i tak trzeba korzystać ze stołu lub onPC, a już szczególnie dla użytkowników dot2, którzy muszą się nauczyć dwóch stołów.... Bo dot2 miał być intuicyjny i "łatwy"... Ale jak chcesz zbudować fixture to....
I tak ciężko stwierdzić co to za urządzenie kolega ma...

Ostatnio edytowany przez nasula (2020-11-19 19:31:13)

6

Odp: Biblioteka Urządzenia LED 2 IN1 WALL WASH LIGHT

Dzięki Panowie za porady. Metodą prób i błędów ii błędów udało się wykonać w MA onPC. : - ) ( po ponad roku przerwy czas odświeżyć Babcię )
A odnośnie problemów w Fixture Builder na jakie konkretnie problemy można się napotkać ?

Ostatnio edytowany przez Korabel (2020-11-22 22:06:42)

7

Odp: Biblioteka Urządzenia LED 2 IN1 WALL WASH LIGHT

konkretnie Ci nie odpowiem bo niewiele w nim budowałem, ponieważ wiecznie miałem problemy z interfejsem, wszystkie pola były obecne, ale żadne nie wypełnione treścią, nawet zawartą w programie... Nie można np. zrobić na jednym kanale zoom w dwóch zakresach, jak w diamond19 jest (np 66-5-15) to potwierdzone osobiście. Fixture Builder nie posiada możliwości dodania fizycznych wartości dla poszczególnych ?Function Sets?(to wiadomość od dystrybutora, dzięki:))
Edit. Typowe fixture spokojnie robisz. Trochę trudno zrobić fixtury bardziej nietypowe. Nie wiem też jak np. zrobić półkolory... może ktoś wie?

Ostatnio edytowany przez nasula (2020-11-25 14:58:43)