Temat: sterownik/ konsola oświetlenia

cześć.

szukam pomocy przy wyborze odpowiedniego sterownika do świateł
zależy mi na zdalnej kontroli innych urządzeń

mianowicie  co jest aktualnie na stanie
- pilot 2000
   ruchome głowy x 16
   stroby
   hazer
   ze 100 kanałów na ledy
-  madrix do pixeli
-  quickshow

i przyszłościowo coś do sterowania ekranami led

jaki sterownik polecacie pod który można to wszystko wpiąć:  madrixa, arkaosa ew resolume (quickshowa można odpuścić)
tak aby sterować wszystkim z jednego panelu

2

Odp: sterownik/ konsola oświetlenia

Sterownik kompletny to trochę drogi chyba. Proponował bym coś z rozwiązań wing OnPC. Czy to Grand Ma czy Chamsys czy Jands czy Avolite. Cena nie duża. Możliwości olbrzymie.

3

Odp: sterownik/ konsola oświetlenia

"sterowania ekranami LED"? to raczej coś dla pixelmappera, a o Madrix już wspomniałeś smile
Dużo i niskim kosztem początkowym można zrobić z MA dot2 onPC, jak zmieścisz się w jednej darmowej linii. Jest też tam wszystko po polsku.

4

Odp: sterownik/ konsola oświetlenia

ekranami led tzn Arkaos lub resolume
a  użytkuje ktoś Avolites titana quartz lub chamsysa  ?
zainteresowały mnie te programy wersje na pc,  na avo madrixa udało mi się wpisać, ale z bez miniatur,  nie wiem dlaczego nie przechwytuje, sterowanie działa madrixem w atrybutach lecz miniatur brak

5

Odp: sterownik/ konsola oświetlenia

Ja właśnie zastanawiam się nad dot2 on PC + jakiś  kontroler midi docelowo ma być to behringer x-toucz, miałem avo titan one ale jednak brakuje fizycznych rzeczy

6

Odp: sterownik/ konsola oświetlenia

Witam wszystkich. Jakiej firmy konkretnie polecilibyście sterownik do świateł na mała estradę muzyczną. Chodzi mi o to aby wszystkim sterować bezprzewodowo poprzez WIFI. Czy taki sposób sterowania jest nie zawodny, czy jednak może zerwać połączenie WIFI? Czy często się to zdarza? Dzięki za odp.

7

Odp: sterownik/ konsola oświetlenia

Damian18 napisał/a:

ekranami led tzn Arkaos lub resolume
a  użytkuje ktoś Avolites titana quartz lub chamsysa  ?
zainteresowały mnie te programy wersje na pc,  na avo madrixa udało mi się wpisać, ale z bez miniatur,  nie wiem dlaczego nie przechwytuje, sterowanie działa madrixem w atrybutach lecz miniatur brak

Madrix generuje miniaturkę efektu w momencie kiedy go opuścisz, jako ostatnia widziana klatka, pewnie z tym jest problem.