Temat: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

Witam serdecznie przychodze do was drogie świetliki ,bo mam problem z belką led.
Mam taką belke
http://showtechnika.pl/pl/p/Flash-LED-W … -IP65/1934
producent
http://flash-butrym.pl/pl/p/LED-WALL-WA … -IP-65/269
- Zasilanie: AC110V/ 240V 50-60Hz
- LED: 36x 3W (12R, 12G, 12B)
- 4 niezależne sekcje
- Sterowanie: DMX512/ Auto/ Master-Slave
- DMX512: 7 lub 16 kanałów
- Wbudowane programy
- IP 65
- Wymiary: 101x7,8x7,0cm
- Waga: 3,8kg
szukam fixtury do freestyler.
Jakoś marnie mi to idzie.
A i zaczynam dopiero zabawe z FS.
Na konsoli działa.
Kombinuje aby z fs to odpalić . Coś nie idzie mi zrobienie fixtury.
Mam instrukcję,i szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć.
Na stronie
http://fractallights.com/produkty/BAR_L … IP_65_RGB/
znalazłem taką, ale ma 18 led,a moja ma 36. Można zmienic ,przerobić pff z 18 na 36 ? . Wychodzi na to że obie pracują tak samo, tylko że jedna ma mniej diod od drugiej.
Poradzicie mi coś w temacie,bo już brak mi sił męczyć się z tym światełkiem.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Karolek (2019-06-06 14:49:12)

2

Odp: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

może pomoże to
https://studylib.net/doc/18125562/fixtu … styler-dmx

3

Odp: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

Dziękuję za szybką odpowiedź. I od razu przyznam że mało co z tego rozumiem,ale przysiąde do kompa i postaram się to ogarnąć.Mam już co prawda przerobioną fixture z wersji 18 Led. Ale coś mi nie pasuje w tym. W mojej lampie są cztery sekcje. A wszystkie ustawienia przepisałem z instrukcji. Jedynie czego nie zrobiłem to nie eksportowalem pliku,bo nie wiedziałem że tak trzeba.

4

Odp: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

Spróbuj tego: może jest podobny.

Post's attachments

LED Wall Washer 36x3W RGB 4SC IP54.ssl2 14.06 kb, 2 downloads since 2019-06-06 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

5

Odp: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

nasula napisał/a:

Spróbuj tego: może jest podobny.


No dobra. W m3d jest to urządzenie.
Powiem tak. Nie chce nikogo urazić, obrazić itp.
Ale wkur...... mnie to oprogramowanie.
Niby jest ok, ale..
Jak wirtualnie  odpalic lampy.
Jak przenieść całość z m3d, do fs.
Nie chce źle mówić o tym programie, ale chyba kolega mój miał racje (jest do dup...)

Ostatnio edytowany przez Karolek (2019-06-10 08:25:33)

6

Odp: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

Nie do końca zrozumiałem. który program jest do d... I jaką całość chcesz przenieść z 3m do fs?

7

Odp: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

A więc tak . Pomińmy mój poprzedni post. Dlaczego. Z tego względu że napisałem do zbyt pochopnie. Wczoraj przysiadlem do fs wraz z kontrolerem avt dmx. I mu mojemu zaskoczeniu prawie wszystko działa. Pisze prawie bo na tą chwilę podłączyłem i ustawiłem tylko dwie głowy i dwa pary Led od adj. Belkę i mini para przetestuje może dziś ,jeśli będę miał chwilę czasu.
Co do samego fs. Program jak piszą jest dla laików tak ? Otóż ja uważam inaczej. Wymaga on sporo od początkującego. A problemy i nie potrzebny stres zaczyna się gdy brakuje wiedzy podstawowej i fixture.
Po za samym programem i jego ustawień należy ustawić same lampy. Moje były ustawione na mniejszą ilość kanałów,pod konsole. A w fs z fixturami ,program wykorzystuje wszystkie kanały.  O czym nie wiedziałem .
Co chciałem i gdzie chciałem przenieść. Mianowicie . Z programu do graficznego rozmieszenia lamp ,chciałem przenieść  urzadzenia do freestylera . Ponad to chciałem sprawdzić wirtualnie ,jak będą świecić lampy . Ale cóż. Poległem

8

Odp: Flash LED WALL WASHER 36x3W RGB 4SC IP65

nasula napisał/a:

Spróbuj tego: może jest podobny.

Spróbowałem. I działa. Dziękuję bardzo za fixture.
Dodatkowo trochę się bawiłem fixturą. Edytowalem,zmieniłem dodawałam suwaki do zmian sekcji,programów lampy itp.
Od siebie chcąc dodać.
Aby fixtura zadziałala w systemie 16 kanałów,i dowolną zmianą każdej z sekcji ,należy ustawić belkę na odpowiedni adres,ale nie z literką A na wyświetlaczu. Lecz z literką "d" jest ona zaraz po A. Z tego względu że dopiero w tym ustawieniu działa16 kanałów.