Temat: Scena Jutra 2018

Scena Jutra 2018

29 listopada 2019 to data, którą musicie zarezerwować w swoich kalendarzach. Tego dnia w Teatrze Muzycznym Roma odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych - Scena Jutra 2018. Na Konferencję zapraszają organizatorzy wydarzenia: Teatr Muzyczny Roma, Polsound i Prolight.

Scena Jutra to pierwsze w Polsce wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze poświęcone nowym technologiom scenicznym.

Menadżerowie, artyści, wykładowcy, producenci, realizatorzy oraz dystrybutorzy sprzętu będą mieli okazję porozmawiać o nowych trendach, pomysłach i rozwiązaniach, które pozwalają przekraczać granice w postrzeganiu i odbiorze wydarzeń scenicznych. Na Nova Scena Teatru Roma odbędą się panele dyskusyjne z udziałemę osób twórczo, naukowo i technicznie związanych z działalnością sceniczną oraz eventową.

29 listopada 2018 roku Teatr Muzyczny ROMA stanie się domem nowych trendów, technologii, pomysłów i rozwiązań, które na naszych oczach zmieniają branżę sceniczną. Konferencję zwieńczy pokaz musicalu ?Piloci? - jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie spektakli na świecie.

Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie internetowej https://scenajutra.pl

Ostatnio edytowany przez Liteshop (2018-10-25 11:17:00)

2

Odp: Scena Jutra 2018

Pojawił się dokładny program Konferencji Scena Jutra 2018! Jeśli tego brakowało Wam żeby się na nią zapisać to nie ma już wymówek!

program Scena Jutra 2018
program Scena Jutra 2018
program Scena Jutra 2018
program Scena Jutra 2018

3

Odp: Scena Jutra 2018

Na profilu na facebooku Scena Jutra pojawił się konkurs! Zachęcamy do wziecia udziału, darmowe wejściówki do wygrania wink
https://www.facebook.com/scenajutra/pho … mp;theater