Temat: Szkolenia Lightschool w sezonie 2017-2018

Ruszył sezon kursów Lioghtschool.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na cykl szkoleń z oświetlenia, bezpieczeństwa, multimediów oraz wiele innych tematów związanych z naszą branżą.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was zupełnie nowe kursy oraz kontynuację już istniejących i popularnych wśród użytkowników szkoleń. Szczegóły znajdziecie na stronie http://lightschool.pl

Pełną ofertę naszych kursów znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce szkolenia.

Poniżej przedstawiamy Wam terminarz na miesiąc październik:

17 październik 2017 - Podstawy oświetlenia efektowego - prowadzący: Radek Zacheja
24 październik 2017 - Avolites poziom podstawowy - prowadzący: Marcin Grządziel
25 październik 2017 - Avolites poziom rozszerzony - prowadzący: Marcin Grządziel
30 październik 2017 - MA Lightinhg2 poziom podstawowy - prowadzący: Damian Białorudzki
31 październik 2017 - MA Lightinhg2 poziom rozszerzony - prowadzący: Damian Białorudzki

Pełny terminarz szkoleń znajdziecie również na naszej stronie w zakładce Terminarz.

Większość naszych zajęć odbywa się w Pruszkowie w siedzibie firmy Prolight, ale nie tylko.

Na wszystkie nasze szkolenia zapisać na sklepie internetowym Liteshop.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do zapisywania. Do zobaczenia na szkoleniach!

2

Odp: Szkolenia Lightschool w sezonie 2017-2018

Macie zainfekowaną stronę gońcie webadmina niech sprawdzi.

3

Odp: Szkolenia Lightschool w sezonie 2017-2018

Dokładnie sad

keso napisał/a:

Macie zainfekowaną stronę gońcie webadmina niech sprawdzi.

4

Odp: Szkolenia Lightschool w sezonie 2017-2018

To może macie pomysł jak to zwalczyć, bo próbujemy wyeliminować ten problem i ciężko to idzie sad ... a dla tych którzy boją się na nią wchodzić polecamy wejść tutaj http://www.liteshop.pl/pl/c/Szkolenia/168. Ta strona na pewno nie ma wirusów i jest to miejsce gdzie możecie się na szkolenia zapisać.

5

Odp: Szkolenia Lightschool w sezonie 2017-2018

Strona działa na Wordpressie i to jest walka z wiatrakami. Zwłaszcza jak podejrzewam sami nie wiecie ile złośliwego kodu zostało wstrzyknięte a strona została zreferowana i problem będzie się powtarzał. Nie da się tego zwalczyć do końca i mieć 100% pewności z powodu skryptów wykorzystywanych przez WP. Większość skryptów pochodzi z zewnętrznych źródeł nad którymi nie ma kontroli i to one powodują, że WP jest dziurawy.
Na to jest tylko jedyny sposób, zrobienie nowej strony, trzeba to zlecić komuś ogarniętemu.  Możecie też kupić gotowca i dopasować do potrzeb. Ta strona nie wymaga wodotrysków koszty nie powinny być duże. Ważne jest natomiast aby strona miała zaciemniony kod i była odporna na skanery SQLI. Bo kiedy przestaną działać java  skrypty zaczną wam młócić skanerami i w końcu wbiją na chama. Po zmianie strony trwa to zwykle około roku później się uspokoi. Bo jeżeli atakowano dłużej niż parę tygodni to adres strony został zagregowany do bazy i krąży między botami. Trwa to zwykle koło roku później już  tylko co jakiś czas wykonują atak kontrolny. Ktoś ogarnięty szybko i skutecznie da temu radę natomiast sami będziecie się z tym bujać do śmierci.

6

Odp: Szkolenia Lightschool w sezonie 2017-2018

Dzięki za info. Właśnie walczymy już z tym od dłuższego czasu i chyba będziemy będziemy musieli podjąć tą najbardziej radykalną decyzję stworzenia jej od podstaw... Pewnie sprawi to, że będziemy musieli zawiesić jej działanie na krótko, ale na szczęście jest Liteshop, tam też jest pełna informacja na temat szkoleń, włącznie z możliwością zapisania...

7

Odp: Szkolenia Lightschool w sezonie 2017-2018

Już jutro w Pruszkowie w Prolight szkolenie Podstawy Oświetlenia efektowego. Jest jeszcze szansa żeby zapisać się na to szkolenie!