121

Odp: pierwsze kroki

Witam wszystkich  smile
Proszę o pomoc w następującym przypadku. Mam Qlistę i chcę, aby zmiana z ostatniego cue wskakiwała samoczynnie na cue 1. W komórce wiersza ostatniego cue i kolumny Link to powinienem chyba wpisać 1, albo 1., ale nie mogę uruchomić dla tej komórki trybu Windows mode, aby wpisać 1. Co robić?

122

Odp: pierwsze kroki

Jak się w ostatniej cue włączy "Go", to odtwarzanie się zapętla i aktywuje pierwszą cue... no chyba że cue 1 nie jest pierwszą (dlaczego?). Klawisz "Scroll Win" włącza również tryb "Windows Mode".

Ostatnio edytowany przez KacperP (2017-06-05 13:27:49)

123

Odp: pierwsze kroki

Witam wszystkich!
Zwracam się z serdeczną prośbą o kompleksową pomoc w zrozumieniu działania systemu oświetlenia scenicznego. Jestem dźwiękowcem i chciałbym starać się o pracę, gdzie obsługiwałbym także i światło. Zdażyło mi się w życiu montować i demontować lampy oraz programować i obsługiwać mało skomplikowane spektakle teatralne ze statycznymi światłami na konsoletach Zero 88 Jester oraz ETC ION, natomiast chciałbym uzupełnić i usystematyzować swoją wiedzę. Jeżeli któryś z Was zechciałby znaleźć czas i napisać posta tutaj lub maila bezpośrednio do mnie (dzwiek.daniel@gmail.com), byłbym szalenie wdzięczny. Pozdrawiam

124

Odp: pierwsze kroki

Dzięki KacperP, ale mi chodziło o to aby zmiany przechodziły same jedna po drugiej w trybie follow i aby po dojściu do ostatniego cue  przeskakiwało samoczynnie na pierwszą zmianę. Po wciśnięciu guzika Scroll Win wyskakuje mi na dole ekranu napis Windows Mode, ale nic innego się nie dzieje. A chcę mieć aktywną komórkę kolumny Link to, aby wpisać w niej nr cue na które ma przeskoczyć ostatnia zmiana. W tym przypadku np. 1.