Temat: Warunki techniczne Aula Politechniki Warszawskiej?

Był ktoś na Auli? Potrzebuje informacji gdzie prąd, Jak z transportem do środka?

Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Warunki techniczne Aula Politechniki Warszawskiej?

Podczas mojego studiowania oraz później nie przypominam sobie innego postępowania, jak agregaty na zewnątrz. Być może nie zwracałem uwagi na mniejsze imprezy dające sobie radę bez tego, ale agregaty widziałem naprawdę często.
Transport do środka jest znośny. W jednym miejscu zamiast schodów jest z podwórza od tyłu zjazd do poziomu korytarza prowadzącego na Aulę Dużą. Potem niewielkie stopnie w dół, do których może się przydać jakiś niewielki trap, aby przetaczać case-y. Problemem mogą być dziury w betonie posadzki w przejeździe ze studni na zewnątrz z tyłu gmachu głównego. Kałuże w czymś takim są zdradliwe dla kółek.

3

Odp: Warunki techniczne Aula Politechniki Warszawskiej?

Dzięki.
Zdecydowałem zerknąć naocznie z braku postów : )
Nie będzie wielkiej imprezy, tylko koncert promujący płytę muzyki poważnej...

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Warunki techniczne Aula Politechniki Warszawskiej?

Współczuję.
Robiłem imprezę (Katarzyna Groniec z zespołem czy jakoś tak) w politechnice warszawskiej i po przybyciu na miejsce okazało się, że nie ma kto zrobić im świateł. Sprzęt jaki posiadają można nazwać "zestawem minimum". Głównie parówki, trochę statywów. Nie interesowałem się tym szczególnie.
Jeśli chodzi o prąd to organizator winien zapewnić Ci dostęp do elektryka etc. Ponieważ dzieje się to na małej auli (najprawdopodobniej) - dostaniesz wąsa od elektryka. Wąs widział człowieka, który by go zwinął ostatni raz chyba z 10 lat temu, ale to nie Twój problem, bo za to odpowiada dyżurny elektryk.

Transport: zażycz sobie wjazdu na wewnętrzny dziedziniec. Są tam drzwi za którymi jest śliska rampa (ok 1-1.2 metra w pionie i około 3-3.5 w poziomie) także cięższe/delikatniejsze rzeczy zwozi się w minimum 2 osoby. Stamtąd, lawirując między studentami i wykładowcami, da się przez kilka korytarzy dotrzeć do auli głównej. Tak zwana "mała aula" jest 2 piętra wyżej, ale są windy. Windy niestety są cholernie małe - na jeden wózek inwalidzki z lekkim ledwie zapasem (ok 0.7 m. szerokości drzwi i około 1-1.2 m głębokości windy). Mała aula znajduje się bezpośrednio nad głównym wejściem.

Jeśli imprezę organizuje samorząd - masz szansę dostać kilku fizycznych do pomocy w transporcie sprzętu.

Właściwie z transportem (pomijając rozmiar windy) nie ma problemu, elektryka też nietrudno będzie załątwić (biorąc pod uwagę, że zrobi to organizator), co jednak może zająć trochę czasu (ja dostałem po 2 godzinach).