Odp: wersja edukacyjna

kiju napisał/a:

a jest mozliwosc rozszezenia wersji Report do design czy kupujac report`a trzeba pozniej kupic design`a w pelnej kwocie.

Dołączam do pytania. Czy jeśli najpierw sprawię sobie report to czy mogę ją za dopłatą rozszerzyć do wersji design czy od razu lepiej uzbierać na design? Mowa naturalnie o wersji edukacyjnej.

32

Odp: wersja edukacyjna

Aktualizacje nie wychodzą wcale taniej. Lepiej od razu DESIGN ( jeśli chcecie pełna wersję to polecam PERFORM)

Michał Bystrzycki
--------------------

Odp: wersja edukacyjna

Myślę o prywatnym zakupie, stąd pytanie. Na gwiazdkę sprawiłbym sobie report a design dokupiłbym w czasie bliżej nieokreślonym, ewentualnie bardzo szybko gdyby grafika 2d zaczęła mnie mocno uwierać. Zanim dla firmy zakupię porządne sterowanie muszę mieć czym sterować. Dla kilku lampek nikt nie kupi mi wizualizera.

34

Odp: wersja edukacyjna

A pracowałeś na wersji demo?

Michał Bystrzycki
--------------------

Odp: wersja edukacyjna

Pracuję, jeszcze te kilka dni... smile

Odp: wersja edukacyjna

Potrzebuję uściślenia. Możliwość podglądu projektu i robienia renderów dostępna jest dopiero od wersji design? Tak wynika z informacji na stronie cast software. Czyli wersja report pozwala tylko na zaplanowanie rozmieszczenia lampek i konstrukcji, zrobienie raidera itp. natomiast planowanie poszczególnych scen i przejść wraz z możliwoci podglądu dopiero design?

37

Odp: wersja edukacyjna

TAK... Podłaczenie konsolety - wersja PERFORM

Michał Bystrzycki
--------------------

38

Odp: wersja edukacyjna

Wszedłem na stronke cost-softa i zarejestrowałem się na ich stronie aby dostac zwrotnego meila do wersji demowej R22 i czekam na tego meila juz tydzień hmm Ma ktoś może R22? wersje demo? Lub gdzie to jeszcze moge znaleźć?

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)