Temat: Avolites Titan One, pomoc!

Moi kochani,
kupiłem i zainstalowałem AVO, probowałem coś utworzyć jednak nici. Nie ukrywam jestem laikiem jesli chodzi o ten program. Pomogł by mi ktoś w wystartowaniu z tym programem krok po kroku? Jakiś polski tutorial? Za pomoc jakąkowiek bede zobowiązany.

2

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

Tutorial by się przydał, też potrzebuję. Brakuje bibliotek do visualizera oraz do Parów z light4me

Ostatnio edytowany przez kosster (2016-03-29 19:58:55)

3

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

Domyślam się gdzie zostały kupione "one" spodziewałem się takiego wysypu pytań.  Zachęcam do manuala. To nie boli. A przy odrobinie chęci napisanie biblioteki będzie banalnie proste.

Ostatnio edytowany przez vandj (2016-03-29 21:29:11)

4

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

A gdzie nabyć polski manual? Żądać od sprzedawcy czy od producenta?
W jaki sposób stworzyć bibliotekę do wizualizera? Wrzuciłem głowy i ich nie ma, tak samo z parami, widzę tylko dimery i jedno urządzenie. Dzięki wizualizatorowi można stworzyć scenę i program sam dobierze odpowiednio kąt świecenia, w zależności od miejsca zawieszki i wielkości sceny. Chyba że są jakieś inne możliwości. Proszę o pomoc.

Ostatnio edytowany przez kosster (2016-03-30 06:25:11)

5

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

ze strony avo możesz pobrać uniwersalne biblioteki do parów do głów podejrzewam że też sa

6

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

Oczywiście do moich 2 głów markowych znalazłem, ale do prostych i tanich phantomów 75 - Spot brak. Tzn są biblioteki sterujące natomiast brak tych urządzeń w wizualizerze. W jaki sposób można napisać bibliotekę do wizualizera?

7

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

Edytuj bibliotekę urządzenia które działa. Zmieniasz tylko wartości, funkcje resztę zostawiasz bez zmian.

Edit... Prościej sie nie da... Ostatnio robiłem to do perły w notatniku a tu taka aplikacja do tigera i jeszcze a... Wiedziałem ze tak będzie wink

Pierwsze link Google.pl
http://www.avolites.com/software/downlo … ty-builder

Ostatnio edytowany przez vandj (2016-04-01 21:04:36)

8

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

Zgłoś się do sprzedawcy LIght4me - posiadają biblioteki do swoich urządzeń

9

Odp: Avolites Titan One, pomoc!

Witam. Jestem NOWY smile
Zaczynam przygodę z Titan One , pracowałem na freestyler i Mydmx2.0 , jakieś podstawy mam.
mam biblioteki d.4 do Light4me moving spot 60 ale nie mam pojęcia jak dodać je do PATCH. Jaki katalog odpowiada za magazynowanie bibliotek dla Titan One w Windows 7 ?

Dziękuję z góry.