Temat: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

pomocy ludzie kochani może Ada cos wymyślisz jak zaadresować par 64 led flacha żeby chodziły pod sterownikien schowteck light desk pro 512?
pomocy, nie wiem jak ruszyć a jutro impreza
pomoże ktoś?

2

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

to zależy czy chcesz mieć wszystkie na tym samym adresie i tym samym wszystkie będą świecić tak samo czy też wszystko osobno... na kodzie binarnym chyba sie znasz.. jak nie to ściągnij sobie bincalculator z LTT to ułatwi Ci prace.. A pytanie sformułowałeś  tak jak by te Pary były mega trudne do rozkminki tongue

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

3

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

tak na tym samym adresie wszytko, a takie pytanie bo dopiero sie ucze i za bardzo nie wiem jak rozszyfrować tego schowtecka no i tak..........no nie wiem co zrobić żeby chciały świecić - zaświecić cokolwiek przez sterownik

4

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

Jeśli już go przeklikałeś i nadal nie wiesz co zrobić to proponuję przejrzeć instrukcję. Możesz ją znaleźć tutaj:
http://www.showfotos.nl/manuals/SHOWTEC%20Manuals/

5

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

Sławek napisał/a:

pomocy ludzie kochani może Ada cos wymyślisz jak zaadresować par 64 led flacha żeby chodziły pod sterownikien schowteck light desk pro 512?
pomoże ktoś?

Kochani jutro robię operację na otwartym sercu. Kupiłem skalpele i inny shit pozwalający na zrobienie operacji ale  nic o tym nie wiem a mam za to dostać dużą kasę. Nie chce mi się czytać książki o anatomii człowieka, ani uczyć się tego na pamięć. Powiedzcie co mam po kolei robić - pacjent to: 54 letni murzyn z pieprzykiem na nosie.

Jesteś leniem, leniem i jeszcze raz leniem, wyjaśniłem Ci w innym temacie jak wygląda adresowanie urządzeń w standardzie DMX! Nie pamiętasz? To tutaj masz dwa posty, które podobno doskonale zrozumiałeś.

1: http://elwolight.pl/forum/viewtopic.php?pid=1911#p1911
2: http://elwolight.pl/forum/viewtopic.php?pid=1920#p1920

To po co zadajesz kolejny raz pytanie jak zaadresować jakieś urządzenie?

Zrozum że NIKT za Ciebie nie zrobi imprezy no chyba, że komuś zapłacisz to ten ktoś przyjedzie, zaświeci i skasuje Cię na odpowiednią sumę.
Ty masz naprawdę 12 lat, czy tylko zachowujesz się jak dziecko neostrady, które myśli że dostanie wszystko na srebrnej tacy?

Zirytowałem się...

Ostatnio edytowany przez avekamil (2009-02-15 07:26:08)

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

6

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

dzięki Kamil bardzo mi pomogłeś

pozdrawiam

7

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

Marchw dzięki mam taką po angielsku poszukam tylko tłumacza i pewnie i tak niewiele z tego pojmę, liczyłem że jest jakiś użytkownik takiego schowtecka i już coś tam rozgryzł i może coś podpowiedzieć tak łopatologicznie,
dzięki za odpowiedź

8

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

Zdaje się że Daimond z tego wątku który przywołał tutaj avekamil oferował Ci wysłanie na maila instrukcji tłumaczonej przez niego samego?

Tak na prawdę nie sądzę żeby ta konsola była jakoś bardzo skomplikowana smile Nie wiem do końca jak ona działa bo w ręku nie miałem, ale z tego co widziałem ma biblioteki urządzeń więc albo możesz sobie dopisać tego para jako urządzenie z poziomu stołu (gdzieś mi mignął taki rozdział jak przeglądałem tą instrukcję), albo z tego co widziałem jest możliwość wpisania 24 kanałów dimmera (w konsoli to się nazywa par patch), więc jeśli i tak chcesz mieć je wszystkie na jednym adresie to sobie ustaw po prostu jako 3 kanały dimmera na poszczególne kolorki i po sprawie... Oczywiście przy założeniu że to 3 kanałowe ledy są... Jak to konkretnie zrobić to nie wiem - instrukcji mi się czytać nie chce...

Jak powtarza za Mickiewiczem moja pani profesor na języku polskim:
"A ze słabością łamać uczmy się za młodu!"

Kombinuj, w końcu się uda smile

Powodzenia i pozdrawiam smile

9

Odp: jak sterowac ledami par 64 z schowtecka 512?

Marchw no własnie mi przyslal jakiś czas temy jakiś rozdział i czekam na więcej, bo po angielsku mam, tylko z językiem cieniutko, ale nic to, może jakos się da radę, dzięki za podpowiedź
pozdrawiam