1

Temat: Stawki, staweczki...

Chciałbym podpytać Was forumowicze o wynagrodzenia dla realizatorów, techników pracujących w oświetleniu w całej Polsce...

Interesują mnie:

- stawka za dzień montażowy dla technika / realizatora (ile godzinowo trwa, czy powyżej 12h montażu obowiązują dopłaty do stawki - ile?)
- stawka w dniu "wykonu" dla technika / realizatora,
- stawka za tzw. "jednodniówkę", gdzie tego samego dnia montujemy, "wykon" dla technika / realizatora,

Jak rozwiązujecie sprawę pracy jeszcze jako kierowca - tj. np. jedziemy busem ze sprzętem w trzy osoby, jeden z ekipy prowadzi...

Z góry dzięki za info

P.S.
Zwięźle i na temat wink

2

Odp: Stawki, staweczki...

Wydaje mi sie ze nie znajdziesz konkretnej odpowiedzi co firma to inne zasady pracuje w kilku firmach w jednych na dniówki w innych za sztuki dla jednych dniówka to 12 h a pracuje dla takich gdzie dniówka to 24h longiem w jeszcz w innych za każdego wykonawce odzielna stawka a są taki gdzie nie ważne ile masz realizacji podczas koncertu to dostajesz stawke z każdą firma rozliczam sie w inny sposób i z tego co mi wiadomo to nawet w jednej firmie potrafią być rużnice jeden dostaje dodatek za prowadzenie auta inny nie zależy jak sie dogadasz