Temat: Prolight&Sound 2015 - nowości, ciekawostki

Podzielcie się wrażeniami z Frankfurtu. Zapewne było co oglądać.

Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Prolight&Sound 2015 - nowości, ciekawostki

Wszyscy zarobieni i nie ma komu pisać smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

Odp: Prolight&Sound 2015 - nowości, ciekawostki

Co tu pisać, nowe oprogramowanie Wholehogów jest ciekawe i z pewnością przydatne. Ciekawa była głowa Kvanta - niestety nie widziałem jej możliwości bo trafiłem tylko na moment kiedy świeciła w kierunku Clay Paky - tu uważam że mieli genialną prezentację na ekranie, zastanawia mnie jeden myk, czy na górze wtedy świeciły Mythose czy Super Sharpy? Bo i to i to zostało zaprezentowane z tych samych urządzeń. Nie wiedzieć dlaczego nie podobało mi się stanowisko SGM, a G Spot kompletnie mnie zawiódł, kilka kroków dalej dużo słabszy Sola Spot na ledzie zaświecił dużo lepiej ( przynajmniej tak to odczułem)

A teraz moje pytanie - co sądzicie o Realizzer - jak ma się do Capture Polara czy Wysiwyga?

Bardzo ładne stanowisko miało ETC smile

Ostatnio edytowany przez Indiana-Jacewicz (2015-04-20 11:05:53)

4

Odp: Prolight&Sound 2015 - nowości, ciekawostki

Indiana-Jacewicz napisał/a:

a G Spot kompletnie mnie zawiódł, kilka kroków dalej dużo słabszy Sola Spot na ledzie zaświecił dużo lepiej ( przynajmniej tak to odczułem)

Tylko jeśli porównuje się świecenie na biało wink
Na biało G-Spot nie ma tej samej siły co głowy podobnych mocy z białym źródłem. Wszystko się zamienia przy użyciu kolorów.
Białe źródło z flagami CMY bardzo dużo traci siły w kolorach.

Odp: Prolight&Sound 2015 - nowości, ciekawostki

To prawda, właśnie to mi zapadło w pamięć że nawet na suficie ten biały był bardzo słaby, do właściwego porównania powinny być ustawione obok siebie. A CMY pracowało w Sola Spocie bardzo ładnie, przy czerwonym Intensywność światła była do przyjęcia smile

A czy ktoś wyrobił sobie jakąś opinię na temat GTD z chińskiej hali?

6

Odp: Prolight&Sound 2015 - nowości, ciekawostki

Dobra a co w wyg35.
To mnie kapkę interesuje. Na targi nie dotarłem a szkoda.
Plan się rozsypał 16h przed wyjazdem.