16

Odp: leatherman czy victorinox?

he he takim o to sposobem połowa forumowiczów zakupiła mulitoole w lidlu. ( ja też). Keso powinien o prowizje się upomnieć.

17

Odp: leatherman czy victorinox?

jak ja byłem w lidlu to zastałem tylko poszarpane opakowania i wspomnienie po tych multitoolach tongue

18

Odp: leatherman czy victorinox?

Odświeżam temat, nowy pomysł Leathermana. Całkiem ciekawe rozwiązanie.

https://www.youtube.com/watch?v=gp8xR07rBH4

19

Odp: leatherman czy victorinox?

Jest moc smile niedługo będzie nakładka na p.... smile
Ja swoje już dwa zgubiłem pora na zakup trzeciego.
Zegarek latka z multitolem wchodzę w to. tongue

20

Odp: leatherman czy victorinox?

Miazga.

Michał Bystrzycki
--------------------

21

Odp: leatherman czy victorinox?

Polecam Leathermana ze względu na możliwość wyciągnięcia go z kabury i wyciągnięcia ostrza jedną ręką. smile

22

Odp: leatherman czy victorinox?

Ja polecam Leathermana OHT możliwość rozłożenia kombinerek jedną ręką na wysokości

23

Odp: leatherman czy victorinox?

Mam zarówno scyzoryk victorinoxa jak i multitool Leathermana. Powiem Ci tak...wszystko zależy co i do czego potrzebujesz. Są na rynku modele mniej i bardziej rozbudowane - dobierasz zawsze pod siebie patrząc co jest potrzebne a co zbędne (po co narzędzia dla wędkarza komuś kto nie ma wędki i nie łowi ryb?). Ja mogę powiedzieć od siebie, że jeśli chodzi o coś co ma spełniać wiele funkcji to wybrałbym multitool a nie scyzoryk i raczej nie chińskie podróbki (za jakość się płaci). Dajmy na to Leatherman daje 25 lat gwarancji na każdy model jaki produkuje - wymieniają nawet uszkodzenia mechaniczne.
______________
        Polecam - żyrandole z mosiądzu