Temat: ADJ vs Beamz vs JB

Witam,
przeczytałem z tysiące tematów oraz obejrzałem tyle samo filmików na youtube, ale dalej jestem w rozterce. Poszukuję dobrych skanerów, które przede wszystkim byłby kompaktowe, ze względu na to, że gram non stop w różnych miejscach. Z tego powodu urządzenia na lampach wyładowczych raczej odpadają(interesowały mnie Eurolite Ts-255, ale 4szt zajęłby mi większą część bagażnika). Mój budżet to max 4tysiące, za to chciałbym kupić najlepiej 4szt skanerów. W takich cenach w oko wpadły mi sprzęty:

American DJ Inno Pocket Scan (dioda 12W Cree)
BeamZ IntiScan300 (dioda 30W)
JB Systems LED CLUBSCAN (dioda 25W)

Na youtube najlepiej wyglądają te ostatnie. Niestety nie mam w pobliżu żadnego sklepu z showroomem, aby podjechać i zobaczyć te skanery. Jak ocenicie te efekty? Który najlepiej wg Was prezentuje się na żywo, który polecicie? Ew. co zamiast tego.
Z góry dzięki.

2

Odp: ADJ vs Beamz vs JB

A co ty na starsze konstrukcje np. Martin Roboscan 812. Są na wyładunku 150 W ale 4 spokojnie do każdego gniazdka podepniesz, były do nich nawet intuicyjne serowniki dedykowane

3

Odp: ADJ vs Beamz vs JB

Siedzę, czytam, sprawdzam oferty i wszystko jest ok, do momentu gdy przychodzi zastanowić się nad tym, ile to zajmie miejsca w bagażniku. Do tej pory mieściłem się w kombi z całym sprzętem, boję się, że kupno czegoś na wyładowczych zmusi mnie do jazdy z przyczepką, czego wolałbym uniknąć.
Gdyby nie to, jest mam ofertę kupna skanerów Robe 250 XT, za niecałe 600zł/szt, albo Scantech 400 za 500zł/szt. W takiej sytuacji, co z tych 3 wybrać najlepiej?

Oczywiście nie odpuszczam głównego tematu i czekam na opinie.

4

Odp: ADJ vs Beamz vs JB

W skanery ledowe nie warto pchać się niżej niż ADJ inno scan na 50w diodzie.
Robe całkiem przyzwoite ale pewnie trochę przechodzone. Scantechy mają mniejsze możliwości niż Robe ale panuje opinia, że są nie do zajechania. Znalazłem na złomie pierwszą wersję Scantechów i po odświeżeniu działa bezproblemowo.