Temat: FL 672 / ChamSyS

Witam smile Czy posiada ktoś z Was może bibliotekę do tego urządzenia, lub wie czym je w zadowalającym stopniu zastąpić? Chodzi mi o wersję 48 kanałową. Testowałem wiele gotowych urządzeń, a stworzenie od nowa trochę mnie przerosło na ten czas. Będę bardzo wdzięczny za każda informację smile

Pozdrawiam.

2

Odp: FL 672 / ChamSyS

radek177 napisał/a:

Witam smile Czy posiada ktoś z Was może bibliotekę do tego urządzenia, lub wie czym je w zadowalającym stopniu zastąpić? Chodzi mi o wersję 48 kanałową. Testowałem wiele gotowych urządzeń, a stworzenie od nowa trochę mnie przerosło na ten czas. Będę bardzo wdzięczny za każda informację smile

Pozdrawiam.


Nie ma sensu używać tych gotowców z urządzenia. Uzyj tylko samych RGB czyli przełaczasz na tryb 1 Group i wybierasz w Chamie urządzenie z RGB (Pulsar Light Chroma RGB - ja na tym patchu pracuje) i robisz sobie efekty. Możliwości jest mnóstwo wink Niespotkałem się by na scenie używano wbudowanych efektów (chyba że na wiejskich sztukach). wink

3

Odp: FL 672 / ChamSyS

Wiem wiem smile Tak też używałem, chciałem poprostu mieć to w jednym miejscu, jako jedno użądzenie, a w tym przypadku robimy 8 oddzielnych urządzeń na 1 beleczkę.

4

Odp: FL 672 / ChamSyS

A nawet powiedział bym że każda kosteczka osobno czyli 64 kosteczki wink

5

Odp: FL 672 / ChamSyS

48ch? przecież flki to 24 kanały

edit.:
chyba ze ktoś leci na 1 grupę i 6 kanałów smile

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-07-25 13:41:06)

6

Odp: FL 672 / ChamSyS

vandj napisał/a:

48ch? przecież flki to 24 kanały

edit.:
chyba ze ktoś leci na 1 grupę i 6 kanałów smile


Vandj policzyłem 8 sztuk paneli wink

7

Odp: FL 672 / ChamSyS

Nie wiem jak w cham ale nie lepiej zrobić jak w MA grupę fixtur o nazwie rgb czy strip? i jechać efektami. Cham ma podobno dość sporo animacyjnych efektów sam w sobie i z tego co wiem jest możliwość zrobienia urządzenia w wielu sekcjach.

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-07-25 18:00:52)

8

Odp: FL 672 / ChamSyS

midams napisał/a:

Niespotkałem się by na scenie używano wbudowanych efektów (chyba że na wiejskich sztukach). wink

Miko, a ja spotkałem - pan Z.K. smile

Ostatnio edytowany przez spinty (2011-07-25 17:16:03)

9

Odp: FL 672 / ChamSyS

spinty napisał/a:
midams napisał/a:

Niespotkałem się by na scenie używano wbudowanych efektów (chyba że na wiejskich sztukach). wink

Miko, a ja spotkałem - pan Z.K. smile


Tam to nikt nie ma pojęcia jak to się używa wink

10

Odp: FL 672 / ChamSyS

Midams ma racje do tego zrobić bitmaps i fajnie śmiga