Temat: Chamsys psh280

Witajcie, bardzo proszę o pomoc, mianowicie chodzi o  "błahostkę" jak dla wielu, niestety ja jestem początkujący i sie dopiero uczę, z yt oraz od znajomego dowiedziałem się mniej więcej jak dodać sobie światełka z patch do group, ale mam pewien problem mianowicie, na suwaku (obojętnie jakim) mam zapisane głowy (gobo-> open , color-> white , shuter-> open ) i dając suwak do góry lampy mi się zaświecają prawidłowo na biało w pozycji far up , jest ok ale gdy np. podnoszę suwak i podczas piosenki bawię się ( dodaję gobo i zmieniam kolorek na głowach) dodaje fx itd. to  gdy po zakończeniu  piosenki  suwak z głową opuszczam by wszystko zresetować czyli aby mieć głowy na white tak jak zapisałem, niestety podnosząc suwak ponownie (np. na kolejny utwór) wszystko włącza się to, co robiłem podczas poprzedniego utworu i ratuje mnie wtedy tylko i wyłącznie clear. Proszę o pomoc i wytłumaczenie, Pozdrawiam

2

Odp: Chamsys psh280

Witam
Na początek polecam lekturę "quick start guide" w języku polskim ze strony chamsysa. Do tego schemat blokowy działania systemu i wszystko sie wyjaśni.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez slowik666 (2014-11-07 17:45:24)

3

Odp: Chamsys psh280

no i tutaj cały problem że nie pomogło mi to do końca sad

4

Odp: Chamsys psh280

Wiesz moze jaka roznica miedzy kanalami LTP i HTP?

5

Odp: Chamsys psh280

Tak, wiem jaka jest różnica

6

Odp: Chamsys psh280

Cześć, mam pytanie jak zrobic zeby zapisać na jednym sywaku ustawienia tak aby mi sie nie zmieniało
wytłumace dokladniej
1. na suwaku 1 zapisałem psh z fx i gobo 3 klikajac play przechodzę dalej i mam zapisane psh (inny fx oraz inne gobo)
jak zrobic żeby na suwaku przy przekladaniu, czyli jak na jednym mam gobo jedno zapisane a na drugim gobo 5 zapisane to zeby tak sie otwierało a nie ze ja nacisne play to tylk ofx sie zmienia a gobo zostaje ?