Temat: Kamera w dyskotece

Koledzy,
mam takie pytanko, będę programował światło w dyskotece i właściciel poprosił mnie, żebym dobrał mu kamerę, z której obraz na żywo będzie wyświetlany na telewizorze na drugiej sali tanecznej. Jaki model kamery byście polecili do tego zastosowania?

2

Odp: Kamera w dyskotece

go pro

3

Odp: Kamera w dyskotece

Dzieki

4

Odp: Kamera w dyskotece

Warto czołg do zabijania muchy?? jest pare sklepów w warszawie od CCTV gdzie dobiorą coś fajnego stworzonego do ciągłej pracy w róznych warunkach oświetleniowych;)

5

Odp: Kamera w dyskotece

z tym, że z go pro otrzymasz wiele ciekawszy kadr niż z kamery przemysłowej. Twój wybór

6

Odp: Kamera w dyskotece

też się nie zgodzę :)do dobrania są różne obiektywy nawet 170 stopni i zmiennoogniskowe (o ruchomych nie wspominam;)) wink jedyna przewaga gopro to rozmiar jak dla mnie. czasy kiedy na rynku była jedna CCTV minęły smile

7

Odp: Kamera w dyskotece

ka w tym temacie wiedzę mam średnią, kolega widzę dużo większą, zatem milczę smile Krzyżaka możesz jeszcze podpytać, on ogarnia świat wszech kamer big_smile

8

Odp: Kamera w dyskotece

ostatnio musiałem przegrzebać mocno temat  i sam się zaskoczyłem co znalazłem:P

9

Odp: Kamera w dyskotece

kajmar888 napisał/a:

ka w tym temacie wiedzę mam średnią, kolega widzę dużo większą, zatem milczę smile Krzyżaka możesz jeszcze podpytać, on ogarnia świat wszech kamer big_smile

Dokładnie jeszcze Ci coś sprzeda smile:)