1

Temat: Azure 2000 - ktoś coś powie na temat ?

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć mi o sterowniku Azure 2000 ?

Konkretnie taki:http://www.fuzeconnection.com/wp-content/uploads/2009/12/avolites-azure.jpg

Zastanawiam się jak sprawuje się tutaj tafla plastiku pod którą są switche które naciskamy.

Miałem azure shadow tylko tam były guziki normalne jak w GLP czy innych a tutaj jest każdy guzik jak na panelu przy wyświetlaczu ruchomej głowy.

Czy takie guziki nie zaczną pękać ? jak obsługuje się taką konsoletę ? Jestem przyzwyczajony do urządzeń które "czuje" pod palcem a zastanawiam się czy nie kupić czegoś takiego dodatkowo.

Wybierając urządzenie zawsze sprawdzam opcje eksploatacji oraz ewentualne możliwe zużycie podstawowych elementów a tutaj jest wielki znak zapytania.

Z góry dzięki za pomoc !

Ostatnio edytowany przez xeL (2014-09-30 22:29:03)

2

Odp: Azure 2000 - ktoś coś powie na temat ?

ja avo 2000 używałem przez jakiś czas i nigdy nie miałem problemu z klawiaturą nic nie pęka itd. nakładki na klawiatury pękają jeśli pod spodem są guziki z małymi "główkami" wtedy naciskając palcem dużą powierzchnie tylko cześć foli klawiatury podpierana jest przez przycisk, reszta naciąga się i zbiegiem czasu pęka. Tutaj nie ma tego problemu bo klawisze są duże i folia nie pęka.
Jedyną wadą jest to że faktycznie nie "czuć" klawiszy ale za to klawiatura jest odporna na zalanie i łatwo ja umyć jak coś smile

Ostatnio edytowany przez losmichal (2014-09-23 19:27:56)

3

Odp: Azure 2000 - ktoś coś powie na temat ?

Mi tam się na nim fajnie pracowało. Jak sobie "życie pukładasz" na stole  to masz jak paczek w maśle. Swoją drogą mam g tablet na sprzedaż... Ale to do innego działu lub na @ kontakt

Ostatnio edytowany przez vandj (2014-09-25 12:21:40)

4

Odp: Azure 2000 - ktoś coś powie na temat ?

Wiesz co taki stół jest do dzisiaj (już ładnych parę lat) w Klubie Gwarek w Gliwicach. Lokal grał 7 dni w tygodniu 365 dni w roku włącznie z wigilią i wielkim postem i nie było problemu z jego zużywalnością;-)