Temat: Połączenie ETC Coblad Nomad Pc z Grandma 2 na Pc

Witam,

Posiadam w pracy ETC Congo sr, jednak skończyło się dla niego wsparcie wiec na komputerze pracujemy na Cobald Nomad jest to wersja na PC konsoli ETC Cobald 20. Chciałbym tworzyć spektakle na moim komputerze jednak nie potrafię podłączyć Cobalda do Grandmy. O ile to możliwe? Udało mi się podłączyć Grandme 2 pc z grandma 3d. Chyba ze jest opcja importowania show z grandmy do conga. jak tak to nauczę się korzystać z grandmy.

Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

2

Odp: Połączenie ETC Coblad Nomad Pc z Grandma 2 na Pc

kojot87 napisał/a:

Chciałbym tworzyć spektakle na moim komputerze jednak nie potrafię podłączyć Cobalda do Grandmy.

Do "grandmy" czyli czego konkretnie? Co miałoby takie połączenie wykonywać?

3

Odp: Połączenie ETC Coblad Nomad Pc z Grandma 2 na Pc

chce sterować grandma za pomocą cobalt dzieki czemu będę mial dostęp do wizualizacji a chlebanatym mi zależy żeby.

4

Odp: Połączenie ETC Coblad Nomad Pc z Grandma 2 na Pc

Używasz tylko światła konwencjonalnego? Jeśli tak to myślę ze kacper podpowie jak wejść do Grandmy.

Michał Bystrzycki
--------------------

5

Odp: Połączenie ETC Coblad Nomad Pc z Grandma 2 na Pc

http://m.youtube.com/watch?v=hts3VvUFnDA potrzebuje takiego połączenia tylko że na jednym komputerze.

Może rozszyje to na czynniki pierwsze:

Cobald Nomad-połączyć z Grandma PC (tak aby to co robie na Cobald robiło się na grandmie)
Grandma PC- podłączyć do grandmy 3d (to juz mam)

Problem w tym ze nie potrafię skonfigurować połączenia sieciowego tak aby grandma słuchała polecen cobalda.

Ostatnio edytowany przez kojot87 (2014-06-26 11:19:17)

6

Odp: Połączenie ETC Coblad Nomad Pc z Grandma 2 na Pc

http://www.forum-oswietlenia.pl/viewtopic.php?id=1480

podobnie jak tutaj

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

7

Odp: Połączenie ETC Coblad Nomad Pc z Grandma 2 na Pc

Dokładnie tak jak tam. Z jednym wyjątkiem Cobald Nomad ma sterować Grandma 2. I niewiem jak to skonfigurować:(