Temat: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Mam takie pytanie do was znalazłem dzisiaj na aukcji taki oto konwerter dmx-usb
http://www.ebay.co.uk/itm/PC-offLine-US … 417eadd791 w opisie aukcji pisze że współpracuje on z grandma on pc 1/2 czy faktycznie bedzie po podłączeniu wysyłać to sygnał dmx do światła?

2

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Ciekawe

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

A tam Grandma, Hog 4 też jest wymieniony big_smile

4

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Skoro są podrobione stoły to i czemu ma nie byc konwerterów z parametrami ...
Tylko pytanie czy wvspołpracuje to z softem  bierzącym wink

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Jeżeli to faktycznie ( w co wątpię ) wypuszcza chociaż jedną linię z każdego z wymienionych softów to myślę że dla małych firm jest to rzecz godna uwagi.

6

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Na innej aukcji jest tańsza wersja

7

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

mi sie wydaje ze kuczowe w tym jest sformułowanie offline editor. jakaś sciema, ale może sie myle

8

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

"Offline" dotyczy raczej możliwości pracy z kartą SD bez PCeta.Nawisem mówiąc mam nieodpartą chęć kupić ten tańszy konwerter od tego chińczyka. Nawet jeśli nie będzie działał to plusem będzie to ,że napiszę o tym na forum i temat się wyjaśni.Pozdrawiam.

9

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Wyjaśniam temat.konwerter kupiłem,zainstalowałem sterowniki,zainstalowałem softa/z chińskiego CD który dostałem-soft 6.616/Uruchomiłem plugina tak jak piszą w instrukcji,odpaliłem Grandmę.Konwerter działa.Na tym sofcie wypuszcza jedną linię DMX.Na razie sprawdziłem czy w ogóle działa,w sobotę sprawdzę na instalacji z 30 głowami zwłaszcza pod kątem stabilności w pracy z tyloma urządzeniami.Laptop pracuje na Viscie.Próbowałem zainstalować soft Grandmy2 z płyty ale na Viscie zachowuje się dziwnie/migają przyciski,nie wszystko się otwiera/.Z najnowszym softem 2 nie działa.Grandma2 ma plugin który miałby wypuścić dwie linie DMX. Na razie nie uruchomiłem 2 ale powalczę.Zapomniałem dodać-kupiłem najtańszą wersję tego sterownika,ok.100$ z przesyłką.Podsumowując- jeśli ktoś zainteresowany tematem- konwerter z Grandma1 działa z jedną linią DMX.Pozdrawiam

10

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Tylko pytanie czy Chińczyk nie będzie miał problemów za oszukanie systemu.

11

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

ciekawe jak hog4

12

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Nie ma softu do Hoga. Jest  Avo Pearl2004,Diamond4 i Titan,Daslight,Lumidesk,Sunlicht Suite2,Martin Lightjockey  ver2.95 1024 kanały,Freestyler i oczywiście Grandma.U mnie to wszystko co było na CD.

13

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

a jak wypadł test stabilności konwertera?

14

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

Wypadł pozytywnie.26 głów- stabilnie ,bez opóźnień.

15

Odp: konwerter dmx usb Grandma on pc 2 czy to bedzie działać?

jak byś miał czas to sprawdź na innym kompie z grandMA 2 .