1

Temat: Info

http://www.teatr.com.pl/news.htm#news_main

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

2

Odp: Info

to się porobiło ...

Odp: Info

A co z LTT? Tyle lat z Martinem...

4

Odp: Info

rozstania nadszedł czas.

5

Odp: Info

Indiana-Jacewicz napisał/a:

A co z LTT? Tyle lat z Martinem...

LTT sobie poradzi.  cool
Cała tajemnica tego "co się porobiło" jest taka, że Martin stał się "Martin by Harman"  wink

6

Odp: Info

dopóki był w LTT chwaliliście wink

7

Odp: Info

nie wiem o co poszło, ale wygląda na to że osoba odpowiedzialna w MARTINIE za dobór dystrybutorów, nie nadaje się nawet do przepychania kejsów. robienie dystrybutorem firmy która ma w ofercie VL, HIGHENDa i DTSa jest delikatnie mówiąc wątpliwym posunięciem...
ale podczas targów we Frankfurcie wiewiórki mówiły mówiły że szykuje się dużo większy "transfer dystrybucyjny"   wink))))))))))

8

Odp: Info

kajmar888 napisał/a:

dopóki był w LTT chwaliliście wink

Pudło.
Nie odwołuję niczego co mówiłem o sprzęcie Martina. smile
To nie ja będę zmieniać opinię o nim (sprzęcie).  cool
Czy ja wcześniej krytykowałem sprzęt Selecona po przejęciu przez Philips? No właśnie...

Ja mówię tylko, że jest nowy właściciel, który ma własne pomysły na dystrybucję i robi zmiany na całym świecie.

VGC napisał/a:

nie wiem o co poszło, ale wygląda na to że osoba odpowiedzialna w MARTINIE za dobór dystrybutorów, nie nadaje się nawet do przepychania kejsów. robienie dystrybutorem firmy która ma w ofercie VL, HIGHENDa i DTSa jest delikatnie mówiąc wątpliwym posunięciem... ale podczas targów we Frankfurcie wiewiórki mówiły mówiły że szykuje się dużo większy "transfer dystrybucyjny"   wink))))))))))

Karuzela dopiero się zacznie  cool

Ostatnio edytowany przez KacperP (2014-03-21 22:38:36)

9

Odp: Info

czyli jednak? wink

KacperP napisał/a:
kajmar888 napisał/a:

dopóki był w LTT chwaliliście wink

Pudło.
Nie odwołuję niczego co mówiłem o sprzęcie Martina. smile
To nie ja będę zmieniać opinię o o nich.
Czy ja wcześniej krytykowałem sprzęt Selecona po przejęciu przez Philips? No właśnie...

Ja mówię tylko, że jest nowy właściciel, który ma własne pomysły na dystrybucję i robi zmiany na całym świecie.

VGC napisał/a:

nie wiem o co poszło, ale wygląda na to że osoba odpowiedzialna w MARTINIE za dobór dystrybutorów, nie nadaje się nawet do przepychania kejsów. robienie dystrybutorem firmy która ma w ofercie VL, HIGHENDa i DTSa jest delikatnie mówiąc wątpliwym posunięciem... ale podczas targów we Frankfurcie wiewiórki mówiły mówiły że szykuje się dużo większy "transfer dystrybucyjny"   wink))))))))))

Karuzela dopiero się zacznie  cool

10

Odp: Info

VGC napisał/a:

czyli jednak? wink

"Jednak" co? smile
Nie jestem pewien o co chodzi.

11

Odp: Info

KacperP napisał/a:
VGC napisał/a:

czyli jednak? wink

"Jednak" co? smile
Nie jestem pewien o co chodzi.

   masz priva

12

Odp: Info

Napiszcie jak ludzie zamiast rzucać jakieś grypsy.

13

Odp: Info

To przykre ale od czasu pojawienia się w "show-bizne-sie" dużych korporacji typu PHILIPS, PRG lub wspomniany Harman ważny jest Exel a nie pewna lojalność.

14

Odp: Info

W tej "karuzeli" chodziło mi o to, że Martin hurtowo wymienia dystrybutorów... i nie tylko. Wszystko widać na stronie Martina.

Ostatnio edytowany przez KacperP (2014-03-24 07:31:46)