1

Temat: GLP Show Designer SD2

Możecie mi coś o tym powiedzieć? Mam zamiar zakupić jakiś niedrogi stolik i wpadł mi taki wynalazek w oko. Z tego co o nim zdążyłem przeczytać to całkiem by mi wystarczył. Może macie jakieś doświadczenia z nim, albo polecicie coś w tej cenie?

2

Odp: GLP Show Designer SD2

Hej. Może SGM Studio 12 Scan control
http://elwolight.com/products.php?id_ka … p;id_pr=14

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: GLP Show Designer SD2

GLP Show Designer SD2  troche dziwi mnie brak jakiegokolwiek suwaka ( ma 3 glowne )??? do dyskoteki moze da rade ale jak na scenie masz nawet same fronty z zarowych to juz jest delikatny problem , albo chcesz blindersy zapalic szybko na pol np ??? tak naprawde byle co  co wymaga plynnego przejscia . ale zalezy do czego potrzebujesz

4

Odp: GLP Show Designer SD2

Ale podobno ma wejście DMX i można do niego podpiąć jakikolwiek sterownik z suwakami. Mi chodzi o stolik to kilkunastu głów i standardowego konwencjonalnego ( pary, blindersy, troche par LED)

5

Odp: GLP Show Designer SD2

A co do SGM to pracowałem na scan 24 i niezbyt mi przypadł do gustu. Słyszałem opinie, że ten GLP jest ciężki w obsłudze? Czy nikt nie miał z nim "zbliżenia pierwszzego stopnia"? wink

6

Odp: GLP Show Designer SD2

Prawie wszyscy pracowali na SGM-ie : ) Znajdziesz na forum odpowiedzi na każde pytanie smile

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: GLP Show Designer SD2

He he. No właśnie, nie potrzebuje problemowego stołu wink tylko takiego który nie będzie mnie za mocno ograniczał i pozwoli zrobić to co zamierzam ze światłami. Dostałem kolejną propozycje zakupu "glp messenger 2" ten przynajmniej ma suwaki wink Co o nim możecie napisać??

8

Odp: GLP Show Designer SD2

a jaki masz budzet

9

Odp: GLP Show Designer SD2

Standardowo, jak to w każdej firmie bywa  "jak najtaniej"  akurat te 2 stoiki mam  po okazyjnych cenach.

10

Odp: GLP Show Designer SD2

Czyli jaki rzad wielkości

11

Odp: GLP Show Designer SD2

do 5000

12

Odp: GLP Show Designer SD2

Moim zdaniem najlepszy w tej klasie cenowej bedzie jednak ten SGM... Ja osobiscie raczej bym sie nie porywal na te GLP