31

Odp: MMX vs QWO

GrzegorzPro napisał/a:

Bardziej chodziło mi o to , że nie można ( czyt. nie powinno się )porównywać QWO ,MMX razem z VIPERem , ale dzięki za sprostowanie.

Oczywiście,ze nie można tutaj porównywać tych dwóch głów smile

KacperP napisał/a:

Jakiś niefortunny zbieg okoliczności, bo jeden dyżurny Viper jest jednym z "aktorów" w show w naszym studio.

Dokładnie w waszym show go widziałem ... tak przy okazji jak u was byłem

KacperP napisał/a:

No i co też dokładnie miałoby oznaczać te "pomacać"? wink

Ściągnijcie ją z kraty, dajcie mi wkrętak i zostawcie mnie z nią sam na sam tongue Ja już się dowiem co w środku siedzi ...

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

32

Odp: MMX vs QWO

A dla mnie QWO jak wszystkie inne na lampie 800W ma fatalną temp. barwową i bardzo nierówną w poszczególnych egzemplarzach. Było to bardzo widać rok temu na targach i na pokazie Prolight.
Ciekawe ilu użytkowników myśli nad kosztami eksploatacji kupując QWO? Ile kosztuje żarówka do tego?
Opowieści o super ostrości Vipera są nieco przesadzone - już kiedyś o tym pisaliśmy KacperP na ten temat. Ale z wymienionych to Viper gniecie, ma fajne barwy, jest bardzo szybki (iris, zoom, kolor). Naprawdę spoko.
A tak poważniej to nie lepiej zamiast QWO kupić solidną lampę 1200W? To upakoweni elemntów w QWO o MMX nie mówię, nikt nie wie co będzie za 4 lata z tym sprzętem. Ciepło nie znika samo, tarcze CMY nadal są ze szkłą wypalają się, wyśrubowane parametry żarówek.
Jak dla mnie lampy powinny być 700W i 1200...1500W.

33

Odp: MMX vs QWO

avekamil napisał/a:

Ściągnijcie ją z kraty, dajcie mi wkrętak i zostawcie mnie z nią sam na sam tongue Ja już się dowiem co w środku siedzi ...

Wiadomo co tam "siedzi". Dodatkowo w instrukcji są zdjęcia wnętrza. smile Urządzenie jest raczej chronione patentami a nie tajemnicami.
Na pewno od razu wyróżnia się chłodzenie. Powietrze jest pobierane z przodu a z tyłu jest bardzo dobry, duży radiator.

makon napisał/a:

Opowieści o super ostrości Vipera są nieco przesadzone - już kiedyś o tym pisaliśmy KacperP na ten temat.

Wtedy była mowa o głębi ostrości w strumieniu wyjściowym. Tutaj było o głębi ostrości wewnątrz głowy w osi efektów graficznych. smile

Ostatnio edytowany przez KacperP (2014-02-07 09:06:41)