Temat: Chamsys Android Remote

Chciałem się spytać czy korzystał któryś z was z Chamsys Android remote, ponieważ chciałem to jakoś skonfigurować a nie wiem jak?

2

Odp: Chamsys Android Remote

Tak, ja korzystam dla urządzeń "i". Pierwsza rzecz: chcesz tego używać z konsolą, czy z magicq Pc? Jeśli z PC, to czy masz winga, bądź inny konwenter CHAMSYS?

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-12-26 08:00:16)

3

Odp: Chamsys Android Remote

Ja też korzystam. A w którym momencie konfiguracji utknąłeś?
Będzie też łatwiej nam Tobie i innym pomagać jeśli będzie pisać jakiego sprzętu/konfiguracji używacie.

4

Odp: Chamsys Android Remote

Korzystam z MagicQ PC i nie mam winga, chciałem sie zoriętować czy mozna to jakoś skonfigurować z komputerem?

5

Odp: Chamsys Android Remote

Nie da się, trzeba posiadać coś chamsysa np. Winga aby odblokować pełną wersję programu, co dzieje się po podpięciu urządzenia. Funkcja remote dla urządzeń mobilnych, jak i wiele innych funkcji jest niedostępna w wersji demo. Jak już będziesz miał winga, wchodzisz w setup i w network wszystko dot remote ma być enabled, w zakładce multi console też wszystko na enabled. Smartfon jak i konsola muszą działać w tej samej sieci LAN, telefon sam wykryje konsole.

6

Odp: Chamsys Android Remote

Ostatecznie możesz skorzystać z jakiegoś programu typu remote desktop, wtedy urządzenie mobilne staje się dodatkowym monitorem dotykowym komputera. Darmowy np. Splashtop

7

Odp: Chamsys Android Remote

Nie wszystko musi być na enable, szczegóły znajdziesz w instrukcji. Metoda konfiguracji MateuszaJ jest "łopatologiczna" ale skuteczna.

8

Odp: Chamsys Android Remote

Tak, tak najlepiej wytłumaczyć gościowi, który pierwszy raz grzebie w setupie.

9

Odp: Chamsys Android Remote

Wielkie dzięki za wyrozumiałość i za łopatologiczną odpowiedź. Wszystko przynajmniej zrozumiałem  smile

10

Odp: Chamsys Android Remote

A czy android remote będzie działał z interfejsem chamsysa MagicDMX? Mam podłączony interfejs, ale nie widzę żadnych ustawień związanych z remote tak jak to było opisane wyżej. Po podłączeniu interfejsu MagicDMX Full nie zniknęło mi Demo mode.

Ostatnio edytowany przez kobo11 (2014-01-18 23:19:00)

11

Odp: Chamsys Android Remote

Nie, bo MagicDMX to zupełnie inna bajka. Nie ściąga dema, a co za tym idzie nie odblokowuje remote'a jak i wielu innych (np synchronizacji konsoli przez ethernet) funkcji. Istnieje taki konwerter już nie MagicDMX, tylko Chamsysa dwu liniowy- jest na stronie chama w products. On, jak inwszystkie wingi odblokowuje twojego MQ.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2014-01-19 06:33:02)