1

Temat: grandMA onPC

Witam w ten świąteczny poranek (10:39) mam dylemat bo nie wiem gdzie powinienem zakładać ten temat smile  mam małe pytanko...

jestem na etapie dodania urządzeni rozmieszczenia ich, otwarcia przysłon i ruchu pan i tilt gobo itd itd... (według tabeli dmx pracują od 0 do 100%). Jestem podpięty z Wysiwyg-em (pokazuje connect) i na opcji live nie widzę żadnej reakcji na moje komendy w grandMA. chyba ze nie o to w tym chodzi...

Ostatnio edytowany przez vandj (2008-12-24 10:29:46)

2

Odp: grandMA onPC

Wyglada że ok.
Hej wstaw para, zaadresuj i sprawdź w ten sposób czy masz połączenie.
Wesołych

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: grandMA onPC

Par dont work sad dobra daje sobie z tym spokooj smile zobaczymy poźniej smile

wesołych wesołych panowie


edit 2:47 smile

opanował smile

ps. gdzie mogę zdobyć kilka dodatkowych efektów??? do grandma?

Ostatnio edytowany przez vandj (2008-12-25 01:47:42)

4

Odp: grandMA onPC

Najlepiej samemu wymyślić i zrobić efekty wedle uznania wink

5

Odp: grandMA onPC

efekty ?????????? moze zapytasz gdzie sa cale show do pobrania ? byle latwiej co ...........

6

Odp: grandMA onPC

Już mam.
podstawowe, o takie mi chodziło - teraz wiem jak zrobić swoje smile

bart_krk - świąteczny agresor  tongue:P

7

Odp: grandMA onPC

hehe kazdemu zdaza sie kiepski humor smile tongue

8

Odp: grandMA onPC

No to teraz niech główki kreślą np. kółko albo trójkąt na scenie, a dodatkowo niech ten trójkąt cyklicznie zmienia rozmiar tongue

9

Odp: grandMA onPC

bart_krk napisał/a:

efekty ?????????? moze zapytasz gdzie sa cale show do pobrania ? byle latwiej co ...........

Show nie ma... ale jakieś (malutko) efekty można ściągnąć z http://www.ma-share.net/

10

Odp: grandMA onPC

ale efekty porobic sobie najlepiej samemu , robic je dlugo , duzo , czesto , po przyjdzie kiedyś Ktoś do Ciebie "zrób mi taki i taki efekt" a ty co ... poczekaj podłącze net i możne coś zciągne tongue:P:P

11

Odp: grandMA onPC

Co racja to racja smile