Temat: Titan Mobile

Czy mógłby ktoś podesłać polską instrukcję do Avo Titan Moblie ? Może być też do Sapphire Touch bo z tego co się orientuję to są bardzo podobne smile i uprzedzam odpowiedzi, pisałem do prolight i nikt mi nie odpisał.

2

Odp: Titan Mobile

A kupowaleś w Prolight ?

3

Odp: Titan Mobile

Ja osobiście nie, ale właściciel firmy w której pracuje i która jest właścicielem sterownika tak, deska kupiona w prolight, chyba nawet podczas szkolenia z obsługi jeśli mnie pamięć nie myli.

4

Odp: Titan Mobile

Generalnie ogólnodostępnej instrukcji po polsku nie ma, ponieważ wiele osób kupuje urządzenia bez naszego udziału. Instrukcja po polsku jest tłumaczona przez nas i dajemy ja tylko tym klientom , którzy kupili ją u nas
Zadzwoń na numer stacjonarny, albo najlepiej do osoby (handlowca) który Wam to sprzedał

5

Odp: Titan Mobile

Okej, zadzwonię

6

Odp: Titan Mobile

Generalnie ogólnodostępnej instrukcji po polsku nie ma, ponieważ wiele osób kupuje urządzenia bez naszego udziału. Instrukcja po polsku jest tłumaczona przez nas i dajemy ja tylko tym klientom , którzy kupili ją u nas
Zadzwoń na numer stacjonarny, albo najlepiej do osoby (handlowca) który Wam to sprzedał


Czy istnieje jakaś procedura otrzymania instrukcji obsługi np. dla realizatora zespołu? smile


P.S. Wyrazy uznania dla dystrybutorów Chamsys-a którzy tak po prostu wstawili instrukcje PL na stronę producenta. big_smile

7

Odp: Titan Mobile

Procedury nie ma

Takie w Polsce są zwyczaje , kto zakupił ten dostaję  smile

Ostatnio edytowany przez GrzegorzPro (2013-12-16 22:01:33)

8

Odp: Titan Mobile

Wiem że powoli schodzimy z tematu ale czy naprawdę myślicie że Pan który sprzedaje podrobione AVO nie posiada już waszej instrukcji? lol

Postanowiłem to sprawdzić po całych 3 min rozmowy telefonicznej  stwierdził że przy zakupie na pewno będzie polska instrukcja.

Takie w Polsce są zwyczaje, kto już dostał ten rozdaje big_smile

9

Odp: Titan Mobile

Oczywiście , że nie. Natomiast można próbować przynajmniej to zmarginalizować , aby nie było to na porządku dziennym.  Coż jaki kraj taki obyczaj...

Ostatnio edytowany przez GrzegorzPro (2013-12-17 18:42:34)

10

Odp: Titan Mobile

Karolus napisał/a:

Wiem że powoli schodzimy z tematu ale czy naprawdę myślicie że Pan który sprzedaje podrobione AVO nie posiada już waszej instrukcji? lol

Postanowiłem to sprawdzić po całych 3 min rozmowy telefonicznej  stwierdził że przy zakupie na pewno będzie polska instrukcja.

Takie w Polsce są zwyczaje, kto już dostał ten rozdaje big_smile


A kto sprzedaje? smile

Odp: Titan Mobile

Na alledrogo jest pan który próbuje sprzedac DMX TIGER TOUCH, w cenie 11 500 zł za nówkę ;l

12

Odp: Titan Mobile

Kup i sprawdź czy będzie instrukcja  big_smile

Michał Bystrzycki
--------------------

Odp: Titan Mobile

http://allegro.pl/okazja-nowa-consola-d … 53017.html

Bardzo podoba mi się dopasowanie jogów w stosunku do towarzyszących im napisów, ewentualnie wbudowana myszka nad jogami big_smile