1

Temat: Głowa LED na małą scenę

Witam.
Chciałbym zapytać kolegów bardziej zorientowanych w temacie głów ode mnie,
o ruchomą głowę najlepiej na LED. Głowa na małą scenę wysokość ok 4m
szer. głęb. 6,5x5,5m. Chciałbym, żeby była w miarę uniwersalna, czyli posiadała
tarcze kolorów , tarcze gobo, irys?, zoom regulowany w możliwie dużym zakresie,
frost (wash?), im mniejsza tym lepiej. Ew. na jakiejś innej lampie, byle by była cicha,
i w miarę szybko można ją było uruchomić i wyłączyć, bo na spektaklach na fragmentach
pozamuzycznych wiatraki jednak sporo przeszkadzają przy tak małej scenie. Nie musi
być bardzo topowa ani raiderowa.
Budżet hmm... do 4k jeden, do 6k, jeżeli nic w tych przedziałach sensownego nie znajdzie,
to też proszę o sprowadzenie na ziemię.

2

Odp: Głowa LED na małą scenę

Mała, cicha, irys, zoom  z dużym zakresem, alternatywnie frost (Wash) czyli duża soczewka potrzebna aby to miało sens.
Cena ok 4000 tyś zł, ewentulanie 6000zł i pewnie ma jeszcze się nie psuć i być powtarzalna w wykonaniu.....
Zgodnie z prośbą sprowadzam na ziemię, nie wydaję mi się to realne.

3

Odp: Głowa LED na małą scenę

Czuję się sprowadzony. A w jaki budżet trzeba by mierzyć?

4

Odp: Głowa LED na małą scenę

Nie ma irysa, gobo. Jest riderowa, ledowa, szybka, ma swietny zoom i jest washem. Co najwazniejsze za nową zapłacisz koło 9-10 tys zł. Z czystym sumieniem polecam. Zwlaszcza z nowym softem smile

DtS NRG 1201

5

Odp: Głowa LED na małą scenę

Tak, bo po nowym sofcie strobo o wiele lepiej daję radę  big_smile

6

Odp: Głowa LED na małą scenę

Miałem ledy 75w na testach i przy Martinie 250 ich nie było w dodatku w trzymiesiecznej głowie cos chrobotało  big_smile
Ja sie juz wyleczyłem z ledów
Polecam lekką i fajną 575 Gpl Pro - 19KG

7

Odp: Głowa LED na małą scenę

w tych głowach za nieco większą kasę masz tryb teatralny wentylatorów, albo możesz sam ustawić ich prędkość. Nie musisz od razu zrzucać zasilania by było ciszej

8

Odp: Głowa LED na małą scenę

nie ma się co oszukiwać! za 4 tysie kupisz dobrego para ledowego, a nie ruchomą głowę