Temat: Oświetlenie do salonu

Hej, jak sądzicie o oświetleniu nad szafkowym do kuchni? Wygodniejsze rozwiązanie niż tradycyjne lampy sufitowe jak tutaj ... ?? Ktoś ma jakieś zdanie na ten temat? Ja nie mogę się zdecydować ;/

2

Odp: Oświetlenie do salonu

I tak siedzą i myślą jak by to napisać żeby na pierwszy rzut oka nie wyglądało na chamski spam

3

Odp: Oświetlenie do salonu

Oj tam oj tam wink Polska język trudna nie mogę  cool

Ostatnio edytowany przez KacperP (2013-11-14 17:12:58)

4

Odp: Oświetlenie do salonu

haha chamski spam smile reklama aż wstyd, ale za to jak ładnie napisana smile aż się zacząłem zastanawiać nad sensem istnienia diod led w przestrzeni podszafkowej kuchennej smile

5

Odp: Oświetlenie do salonu

Witam.Panowie takie lampy są bardzo ważnym elementem oświetlenia scenicznego big_smile .

6

Odp: Oświetlenie do salonu

Wojtek128bit napisał/a:

haha chamski spam smile reklama aż wstyd, ale za to jak ładnie napisana smile aż się zacząłem zastanawiać nad sensem istnienia diod led w przestrzeni podszafkowej kuchennej smile

pod szafkowe!

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: Oświetlenie do salonu

jarek2580 napisał/a:

Witam.Panowie takie lampy są bardzo ważnym elementem oświetlenia scenicznego big_smile .

Szczególnie gdy kobieta robi sceny w kuchni. Takie rzeczy na długo zapisują się w pamięciach. wink

8

Odp: Oświetlenie do salonu

Michał napisał/a:
Wojtek128bit napisał/a:

haha chamski spam smile reklama aż wstyd, ale za to jak ładnie napisana smile aż się zacząłem zastanawiać nad sensem istnienia diod led w przestrzeni podszafkowej kuchennej smile

pod szafkowe!

przestrzeń pod szafkami jest przestrzenią podszafkową i będę się tego trzymał