Temat: Freestyler - problem z płynnością

Witam,

dzisiaj nastąpił dzień walki Freestylera i 3D Easy View vs. ja. Po długim pojedynku który trwa już 3 godziny udało mi się wszystko skonfigurować itd.
Niestety mam problem z płynnością ruchu głów w programie Easy View. Głowy wariują, ich ruchy są tragiczne, kanciaste, zero płynności. W dodatku mam ogromny problem z wycentrowaniem głów (czyli w sterowaniu ruchem we Freestylerze jest jedno, w 3D Easy View drugie, a na żywo jest jeszcze coś innego). Jednym słowem - tragedia. Kratka do sterowania myszką jest zbyt czuła jeśli chodzi o przełożenie efektu na program 3D, w rzeczywistości steruje głowy w inne miejsce niż pokazuje w w/w programie.
Co można na to poradzić? Wierzę, że to niewielki problem i uda się go pokonać i wreszcie zacznę budować swoje sekwencje których obecnie nie da się stworzyć...

Pozdrawiam!!

2

Odp: Freestyler - problem z płynnością

Powiedz mi ile masz RAM w komputerze? Bo jak mniej niż 2 to nie dziwne, że są problemy.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-09-27 05:51:31)

3

Odp: Freestyler - problem z płynnością

3GB, Windows XP.

Wydaje mi się, że jest jakiś problem z ustawieniem wstępnym głów. Głowy mają w menu ustawienia Pan (540, 360 i 180 stopni) i Tilt (270, 180, 90 stopni). Kiedy na osi XY w Freestylerze idę po osi Y głowy obkręcają się, kiedy po osi X podnoszą się. Powinno być chyba odwrotnie?

Ostatnio edytowany przez zieluch (2013-09-27 11:19:41)

4

Odp: Freestyler - problem z płynnością

Witam,mam problem z głowami w programie freestyler.Chcę zrobić stroboskop po przyciskiem klawiatury i wszystko niby ok ale po naciśnięciu głowa powraca do punktu początkowego i staje.Może ktoś wie jak ten problem rozwiązać? big_smile