Temat: Flying Pig Jands Hog 500

Jestem początkującym w pięknej aczkolwiek trudnej sztuce świecenia. Dotychczas "pracowałem" na prostych sterownikach: GLP Licht Operator 48, Stage Line DMX-1440, Showtec DJ Scan Controller. Teraz posiadam stary, ale wg mnie "jary" Flying Pig Jands Hog 500 z softem operacyjnym od WHOLEHOG 2. Niestety dla mnie jest to przesiadka o kilka pięter wyżej. Poradźcie jak zacząć pracę na tej konsoli. Jest to zupełnie inna filozofia. Niestety moja znajomość angielskiego (bo oczywiście instrukcje ściągnąłem) jest raczej mizerna :-(

2

Odp: Flying Pig Jands Hog 500

bez podstawowej znajomości angielskiego, chociaż branżowego może być Ci ciężko!!!

3

Odp: Flying Pig Jands Hog 500

Podstawowy może jakoś ogarnę. Chodzi mi o to, by zrozumieć filozofię (zasady, podstawy, ...) profesjonalnych konsolet. Mój HOG 500 poza dotykowymi ekranami to praktycznie to samo co WHOLEHOG II.

4

Odp: Flying Pig Jands Hog 500

Jedyny znany mi sposób to zasiąść do deski z instrukcją ( nawet jak nie do końca ogarniasz to coś tam złapiesz ), wyposażyć się w hektolitry kawy i dłubać w stole, aż ogarniesz...kilka razy popełnisz błąd, coś spartolisz, ale się nauczysz...nikt na forum nie da Ci gotowej recepty...najlepiej maglować dechę i dużo na niej świecić

5

Odp: Flying Pig Jands Hog 500

To rozumiem. Czy w takim razie ktoś na szybko może wyjaśnić mi logikę tego stołu. Mam Martina XCITER-a. Tam robi się sceny, te składa w sekwencje i wrzuca do CUE. Mogą chodzić 4 seq jednocześnie w CUE. Tutaj nie mogę ogarnąć filozofii.

6

Odp: Flying Pig Jands Hog 500

Poza tym najgorsze, że nie mam biblioteki swoich urządzeń. Na stronie nie ma, bo od 5 lat już nie aktualizują. Ściągnąłem programik do tego, ale nie umiem sobie z nim poradzić; jestem na to jeszcze za słaby  sad

7

Odp: Flying Pig Jands Hog 500

Jak już pisałem mam sterownik Jands HOG 500 (pierwowzór HOG II). Szukam kogoś z Warszawy, kto byłby na tyle uprzejmy i poświęcił mi trochę czasu na spotkanie i wyjaśnienie paru kwestii, których do końca nie kumam. Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny: 602-302-301
Z góry dziękuję.