31

Odp: Led Bar RGB/RGBWA kontrola każdego pixela

Co nie zmienia faktu ze tylko chiński fl672 spełnia kryteria wybudowanego dimmera do każdej sekcji rgb. Z drugiej strony komu to potrzebne mając virtual dimm w stole....

32

Odp: Led Bar RGB/RGBWA kontrola każdego pixela

KacperP napisał/a:
Marchw napisał/a:

Czasem potrzeby są dużo mniejsze niż możliwości oferowane przez MA i wtedy pytanie o rozkład budżetu - być może nie ma sensu strzelać z przysłowiowej armaty, do przysłowiowego komara.

Przysłowie o armacie na wróbla to opis sytuacji użycia środków niewspółmiernie wielkich i nieskutecznych
Czy aby na pewno była to trafne porównanie tu i teraz wink

Marchw napisał/a:

[...]i przekonywanie go, że powinien skorzystać z MA, [...].

A skąd ten pomysł że ja przekonywałem? Mi zupełnie o co innego chodziło.

Czy to rzeczywiście tak jest z tą skutecznością, bądź nieskutecznością to chyba śmiałbym polemizować, ale nie będę, bo nie ma to większego znaczenia. Co do przekonywania... Może to i rzeczywiście za duże słowo w kontekście tego wątku, aczkolwiek odnosiłem się do troszkę szerszej kwestii niż ten jedynie wątek. Często (często czyli nie zawsze, ani nawet nie zazwyczaj, żeby potem nikt się nie czepiał słówek) na forum jednak tak to wygląda, że jest grono zwolenników jednego słusznego systemu i cała reszta i zamiast rozwiązywać merytoryczne problemy prowadzimy ciągle dyskusję na temat wyższości jednego nad drugim - tym razem zapoczątkowaną przeze mnie, za co przepraszam autora tematu, nie było to moim celem.
Widzę, że mój wpis został potraktowany jako jakaś osobista wycieczka. Nie miałem na myśli nic złego, a już na pewno jestem daleki od oceniania Twoich poglądów Kacprze, bo zwyczajnie ich nie znam.
Myślę, że możemy zakończyć ten offtop...

33

Odp: Led Bar RGB/RGBWA kontrola każdego pixela

Marchw napisał/a:

Myślę, że możemy zakończyć ten offtop...

Bardzo proszę.


Gdyby jednak ktoś znalazł urządzenie opisane w pierwszym liście, to proszę mi wać znać big_smile

Michał Bystrzycki
--------------------