Temat: Discotech Scan Tech 150

Siema

Czy ma ktoś może schowane za szafą, lub też pod łóżkiem procesory do Scan Techa 150 ? smile

Wiem , że to już zabytek , ale musimy zreanimować dwie sztuki , a może komuś zalega w garażu.

Pozdrawiam

Grzegorz

2

Odp: Discotech Scan Tech 150

Potrzebujecie procesory czy wsad do nich, bo to pewna różnica.  Nie znam 150 ale podejrzewam, że płytka sterująca we wszystkich modelach jest taka sama więc pasuje procesor at89c52. Z tego co mi wiadomo program nie jest w żaden sposób zabezpieczony więc można skopiować ze starego procka.

Zabytek jak zabytek ale działa na atmelu i można a go reanimować do  śmierci. I tak wychodzi taniej niż chińszczyzna.

3

Odp: Discotech Scan Tech 150

Generalnie wsad. A masz może wsad do nich ? Procesory sobie kupimy


Dzięki

4

Odp: Discotech Scan Tech 150

Jeśli wam zależy na czasie to ciężko będzie. Dopiero jak polepię jakiś programator to zgram wsady. Chyba, że klient poczeka albo chce wam się trochę zmodyfikować urządzenie to przerobicie trochę kod od słowaków:
http://www.hypex.sk/index.php?action=Ko … /MScan.htm

5

Odp: Discotech Scan Tech 150

Sprawdź układ resetu procesora miałem pare takich uszkodzeń.

6

Odp: Discotech Scan Tech 150

keso napisał/a:

Jeśli wam zależy na czasie to ciężko będzie. Dopiero jak polepię jakiś programator to zgram wsady. Chyba, że klient poczeka albo chce wam się trochę zmodyfikować urządzenie to przerobicie trochę kod od słowaków:
http://www.hypex.sk/index.php?action=Ko … /MScan.htm

To zależy ile trzeba czekać. Nie może być żadnej modyfikacji ponieważ klient ma dedykowany sterownik do tych urządzeń ( parę przycisków :-) )

Jakbyś pozgrywał wsad bylibyśmy bardzo wdzięczni :-)

Ostatnio edytowany przez GrzegorzPro (2013-08-19 05:53:42)

7

Odp: Discotech Scan Tech 150

MuNiO napisał/a:

Sprawdź układ resetu procesora miałem pare takich uszkodzeń.

Mógłbyś trochę dokładniej sprecyzować ?

Ostatnio edytowany przez GrzegorzPro (2013-08-19 05:52:28)

8

Odp: Discotech Scan Tech 150

Up