Temat: Zakup Avolite Pearl POMOCY!

Witam. Mam okazję kupić stół Avolite Pearl, albo Avolite Pearl Tiger. Chciałbym się was zapytać który z tych stołów jest lepszy?

Słyszałem trochę o chińskich podróbkach tych stołów, więc ile powinien kosztować orginalny, używany stół?? I jak rozpoznać podróbkę?

I najważniejsze : Czy większość świetlików, którzy jeżdżą z zespołami zrobią sztukę na tym stole??

Ostatnio edytowany przez daniel8125 (2013-07-17 14:02:15)

2

Odp: Zakup Avolite Pearl POMOCY!

chiński jeśli dobrze pamiętam nie ma znaczka AVO nad klawiszami nu numerycznymi
Jeśli chodzi o realizatorów to temat rzeka każdy lubi to co ma ;p a jak nie ma nic swojego to lubi GrandMA
ale sam w sobie stół jest OK używam tigera od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwale. Jeśli chodzi o możliwości to oba potrafią to sama a Tiger jest dużo mniejszy i lżejszy. Różnice wynikają właśnie z rozmiarów Perła ma więcej więcej suwaków i kilka playback-ów wiecej pozatym to to samo zakładając że perła ma nowy soft.

3

Odp: Zakup Avolite Pearl POMOCY!

Stary stół mi się rozsypuje i nie jest riderowy. Dlatego nie wiem, czy kupić tego avolite'a, czy męczyć się na tym starym stole, nie robić riderów i uzbierać na GrandMa.

Może ktoś jeszcze się wypowie na temat Avolite? Czy większość świetlików zna obsługę tego stołu?

4

Odp: Zakup Avolite Pearl POMOCY!

Avo powoli przechodzi do lamusa. W dobie przygotowywanych przez realizatorów show wgrywanych na konkretną konsoletę to już raczej nie przechodzi. Teraz w riderach masz wyłącznie GMA, chamsysa, Jandsa czy compu.

5

Odp: Zakup Avolite Pearl POMOCY!

Dzięki wielkie za pomoc  smile

6

Odp: Zakup Avolite Pearl POMOCY!

kajmar888 napisał/a:

Avo powoli przechodzi do lamusa. W dobie przygotowywanych przez realizatorów show wgrywanych na konkretną konsoletę to już raczej nie przechodzi. Teraz w riderach masz wyłącznie GMA, chamsysa, Jandsa czy compu.

A o hogu nie zapomniałeś ?

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

7

Odp: Zakup Avolite Pearl POMOCY!

zapomniałem tongue ...i hoga... wink