Temat: Skanery Martin 518Pro

No właśnie...czy warto pchać się w takie legendarne zabytki? Urządzenia mocno spracowane, dostawały baty. Jednak z drugiej strony wolę nabyć używany sprzęt od producenta urządzeń riderowych niż nowe Omnipadaczki. Cena w granicach 650zł za sztukę (drogo, tanio?), nie wiem jak stan żarówek bo to 2/3 wartości urządzenia.
Poradźcie proszę forumowicze laikowi big_smile  big_smile
Z góry dziękuję za wskazówki

2

Odp: Skanery Martin 518Pro

Podstawowe chyba pytanie, gdzie ma to pracować i czego od nich oczekujesz?

3

Odp: Skanery Martin 518Pro

Głównie chałtury (imprezy w pomieszczeniach, do 200osób), do tego nauka własna w domu. Plenerki niekomercyjnie (dla znajomych) tongue

Ostatnio edytowany przez zieluch (2013-07-10 08:12:08)

4

Odp: Skanery Martin 518Pro

Z tego co orientowałem się to skanery pracowały w klubie przez 10-15 lat, żarówki są trochę dojechane. Nadal warto za 650zł/sztuka?

5

Odp: Skanery Martin 518Pro

Oczywiście lampy się wymienia, więc to nie problem.
Po takim czasie może być problem jeśli pracowały nieczyszczone. Wiadomo co może brud i pył w mechanizmach.
To trzeba sprawdzić, zobaczyć jak chodzi, czy chodzą tak samo... zgadnąć ile sezonów jeszcze to może "powalczyć".
Nie wiem ile szanowny kolega sobie liczy za te "chałtury" i jak często je ma. Jak szybko by się taki zakup zwrócił? To może być istotny czynnik.

6

Odp: Skanery Martin 518Pro

Skanery zostały wyczyszczone i są sprawne w 100%. Ile pracowały w brudzie i syfie - tego nie wiem i nie jestem w stanie dowiedzieć się.
U mnie urządzenia pracowałyby dość rzadko - max 6 razy lub 30h w miesiącu. Dlatego zastanawiam się czy nie lepiej dołożyć trochę więcej i wziąć sprzęt lekko używany/nowy, który posłuży. Ale póki co - mam wielki apetyt na Martiny wink
W takim razie nie zostało mi nic innego tylko znaleźć osobę z Lublina, która byłaby w stanie podskoczyć do jednego z klubów na oględziny. Czy znalazłby się ktoś taki? wink

7

Odp: Skanery Martin 518Pro

I jak z tymi skanerami? Jak chcesz to moge podskoczyć do klubu na oględziny

8

Odp: Skanery Martin 518Pro

Napisałem do Ciebie na priv smile