1

Temat: Martin Light Jockey ( Nowy Movement )

Witam!

Jestem świetlikiem w klubie i steruje światłami poprzez właśnie program Martin Light Jockey 2.5 build 1 + L1 Manager i mam pewien problem i już próbowałem na milion sposobów ale nie mogę tego zdzierżyć smile

A więc tak, gdy ustawiam nowy Movement dla moich skanerów po zapisaniu i po stworzeniu nowego przycisku na panelu (ustawiam go w polu On Outton Press Action) to skanery chodza w tej kombinacji, lecz nie są wycentrowane na środku i chodzą przy prawym lub lewym boku u góry ( gdy ustawiałem ten ruch pokazywał normalnie i światła chodziły tak jak chciałem ).
Mogę jedynie ustawiać nowe ruchy w polu On Outton De-Press Action, leczy gdy póżniej włącze ten przycisk i następnie nacisne jakiś klawisz na klawiaturze to ustawia się ruch poprzedni jaki ustawiałem, a skróty klawiszowe są mi potrzebne, bo na bieżąco operuje światłami do muzyki smile

Bardzo proszę o pomoc! Już próbowałem na różne sposoby i nie wiem o co chodzi hmm

Ostatnio edytowany przez keyo (2010-08-31 16:34:38)

2

Odp: Martin Light Jockey ( Nowy Movement )

Zapisany jest tylko ruch , brakuje zapisania jeszcze  pozycji pan tilt

3

Odp: Martin Light Jockey ( Nowy Movement )

Proszę, a mogłbyś mi napisać jak zapisać pozycję razem z ruchem  roll
Sam chyba sobie nie poradzę hmm

4

Odp: Martin Light Jockey ( Nowy Movement )

zapraszam na priv , gg jest w profilu

5

Odp: Martin Light Jockey ( Nowy Movement )

Panowie, a jak przypisać funkcje do klawisza w Light Jockey (chodzi mi o odtworzenie jakiegoś wcześniej stworzonego efektu po naciśnięciu przycisku np. K ), i czy jest to w ogóle możliwe

6

Odp: Martin Light Jockey ( Nowy Movement )

Jest możliwość, funkcja Hotkeys w MLJ (Setup->Hotkeys). Mój kolega męczy ten temat od jakiegoś czasu. Efektem jest klawiaturka:
http://allegro.pl/martin-lightjockey-kl … 79126.html