Temat: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

Witam! Sorki jeśli był juz takie temat ale niestety przekopałem juz pół internetu i nic nie mogę znaleźć ;/
A mianowicie chodzi mi o to,ze nie wiem w jaki sposób dodać jako nowe uradzenie PAR-a 64 firmy FLASH.
Próbowałem robić to na podobę PAR-a eurolite ale niestety ten działa trochę  inaczej i nie chodzi to tak jak powinno ;/
Prośba do was czy ktoś dodawał juz to uradzenie i da mi jakieś wskazówki...

2

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

Są one 4 kanałowe?

3

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

Hej
Wybierz z urządzeń Generic, Led4ch i wybierz odpowiedni tryb. Zakładam, że masz na myśli zwykłe LED Par64 bez zoom.

4

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

PAR jest 6 kanałowy. i funkcje tych kanałów sa troche dziwne.
1ch dimmer czerwony
2ch dimmer zielony
3ch dimmer niebieski
4ch no tu juz jest dosydz duzo opcji jak strobo,RGB, GB, RB, strobo zielone, strobo czerwone,strobo niebieskie,strobo zmian kolorów strobo GB,stroboRB,strobo RGB
5ch red, gren, blue, RG, RB, GB, RGB, RGY, RBV, GBC, RGB, siedem kolorów, RB-RB-GB, szybka zmiana RGB itp.
6ch regulacja prędkości
parametry te pochodzą z instrukcji obsługi para no i sa tam jeszcze podana wartosci danego efektu...

Ostatnio edytowany przez warius4 (2011-12-09 19:12:39)

5

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

Witam
PACH-->CHOOSE HEAD(wybierz cokolwiek np generic par led 3ch)-->EDIT HEAD-->NEW HEAD(wpisz nazwę swojego para).
Pola pod pierwszymi 5 soft butonami wypełnij wartościami z instrukcji obsługi i będzie OK zakładki "media" i "multi" zostaw nieruszone pamiętaj aby kolory dodać jako HTP
Kolejne atrybuty dodajesz poprzez INSERT
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez slowik666 (2011-12-09 23:19:36)

6

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

http://www.forum-oswietlenia.pl/viewtopic.php?id=1110

7

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

Nie będę zakładał nowego tematu ale mam taki problem.
Chiński led wash wrzucam wszystkie dane wszystko chodzi tylko nie umie wrzucić palet color. Jak to zrobić?
Led rgbw wrzucam kolory jako col 1,2,3,4

8

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

Nie za bardzo rozumiem, w którym miejscu chcesz wrzucić palety kolorów, więc trudno mi pomóc.
LED RGBW powinno mieć taką rozpiskę:
R- Cyan (INV)
G- Mag (INV)
B- Yel (INV)
W- Col Mix

INV- oznacza kanał inwertowany

Zawsze możesz wybrać urządzenie z bibliotek Generic, tam jest dostępnych kilka różnych konfiguracji urządzeń LED.

9

Odp: Tworzenie patch do PAR64 FLASH

Chodzi mi o to że np jak patchuje i wrzucam jakąś głowę to od razu mi się pokazują palety np kolory, goba itp. Już chyba to rozpracowałem zaraz sprawdzę