1

Temat: Hog 4

Widział to ktoś?

2

Odp: Hog 4

Zero odzewu?To chyba jednak po tym jak Transcolor przesiadl sie na GMA2 dosc mocno siadla im dystrybucja  smile .Swoja droga ciekaw jestem,czy trans-y dalej sa tak wierni Varilight-om jak kiedys  smile .

3

Odp: Hog 4

Nie jest problemem wejść na stronę i sprawdzić, chyba.

4

Odp: Hog 4

Tak widziałem, można nawet znaleźć zdjęcia na FB, PS Teatr.
Transcolor nadal wyposaża swój park w VL i nie tylko Transcolor.

5

Odp: Hog 4

świeciłeś kiedyś kajet24 na variliteach? czy widziałeś tylko z daleka i znasz z opowieści? Lampy są zawodowe, bywają mniej udane modele jak dla mnie VL 770 trochę kulawy...ale inne konstrukcje najwyższa jakoś. Nic więc dziwnego, że transy mają ich od groma. Często pożyczamy od nich VL i nie mam wątpliwości, że są najlepsze. Oczywiście CP, Martin czy już Robe również mają bardzo udane konstrukcje. Transy mają również urządzenia CP

6

Odp: Hog 4

kajmar888 napisał/a:

świeciłeś kiedyś kajet24 na variliteach? czy widziałeś tylko z daleka i znasz z opowieści? Lampy są zawodowe, bywają mniej udane modele jak dla mnie VL 770 trochę kulawy...ale inne konstrukcje najwyższa jakoś. Nic więc dziwnego, że transy mają ich od groma. Często pożyczamy od nich VL i nie mam wątpliwości, że są najlepsze. Oczywiście CP, Martin czy już Robe również mają bardzo udane konstrukcje. Transy mają również urządzenia CP

Ja tez jak pierwszy raz zobaczylem VL to myslalem,ze to zart.Ale po tym jak Slawek mi pokazal co to moze vs. CP i Martin zmienilem nieco zdanie. smile

7

Odp: Hog 4

żart? czemu żart?

8

Odp: Hog 4

Trochę odbiegamy od tematu z tymi VL.
A żart... może dlatego, że np VL2500 mają "specyficzną" dla niektórych w PL obudowę, albo niektórzy mówią, że VL3000 są ciężkie i duże.
Zauważyłem też, że tutaj na forum i nie tylko jest tendencja do oceniania lampy po obudowie, patrz HES. Gdzie np. dla mnie TechnoSpot i TechnoArc na 575W są bardzo fajną lampą. Życzyłbym sobie aby wszystkie lampy 700W tak świeciły, tak ostrzyły gobo (TechnoSpot), albo miały takie opcje jak TechnoArc i tak ładnie wyglądały w obrazku.
Ja chętnie na każdej imprezie zamienie MAC700 na TechnoSpota na 575W!

9

Odp: Hog 4

Powiem tak: w miejscu gdzie swiecily transy i ja na spolke bylo 32x CP,4xMAC,2xAtomic i jeszcze troche (mnostwo LED-ow i PAR-ow) roznego badziewia (z mojej strony).a te VL przebijaly sie przez to bez zadnego problemu .A na moje pytanie,dlaczego nie uzuwaja nic innego,poza tymi glowami z mocno dziwnymi soczczewkawi kol.Slawek tylko sie usmiechnal.I zaraz po tym zaprezentowal mi dlaczego  smile .Po tym nie mialem za duzo czasu(i pytan),gdyz bylem zajety pionizacja p.Garlickiego Juniora,ktoremu sie wydawalo,ze skoro jest "gwiazda" seriali telewizyjnych,to automatycznie wszedzie nalezy mu sie open bar  big_smile ,a niestety poza mna i barmanka nikogo nie bylo,wiec przypadla mi rola bodyguarda  smile .W przeciwnym razie ta barmanka (studentka mieszkajaca gdzies katem) sama musiala by zaplacic za rzeczona "gwiazde"  smile .Jestem pewien,ze nie jeden z was zetknal sie z tego typu sytuacja smile .Nawiasem mowiac jakis czas temu spotkalem tego "gwiazdora" w znajomym tapas.Przyszedl z jakas laska,ktora czarowal "na kariere w filmie" .Choc to troche plytkie,nie odmowilem sobie wszakze pewnego komentarza pod jego adresem.I ku mojej satysfakcji laska zniknela "jak sen jaki zloty" ,a nasz bohater zaczal sie intensywnie rozgladac za tylnym wyjsciem  big_smile .Sorry za maly offtop  smile .

Ostatnio edytowany przez bob34 (2013-03-14 21:44:28)

10

Odp: Hog 4

makon napisał/a:

Trochę odbiegamy od tematu z tymi VL.
A żart... może dlatego, że np VL2500 mają "specyficzną" dla niektórych w PL obudowę, albo niektórzy mówią, że VL3000 są ciężkie i duże.
Zauważyłem też, że tutaj na forum i nie tylko jest tendencja do oceniania lampy po obudowie, patrz HES. Gdzie np. dla mnie TechnoSpot i TechnoArc na 575W są bardzo fajną lampą. Życzyłbym sobie aby wszystkie lampy 700W tak świeciły, tak ostrzyły gobo (TechnoSpot), albo miały takie opcje jak TechnoArc i tak ładnie wyglądały w obrazku.
Ja chętnie na każdej imprezie zamienie MAC700 na TechnoSpota na 575W!

Tak,dokladnie chodzilo mi o obudowe VL oraz o ich nietypowe soczewki.Ja osobiscie ta obudowe mam serdecznie w d* dopoki swiala sie sprawdzaja,ale trzeba bylo uslyszec p.Kasie ze scenografii. big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile (to nie mozna tu postawic tego tam-jest takie ladniejsze,mniej kwadratowe  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile ).

Ostatnio edytowany przez bob34 (2013-03-15 12:58:10)

11

Odp: Hog 4

kajmar888 napisał/a:

świeciłeś kiedyś kajet24 na variliteach? czy widziałeś tylko z daleka i znasz z opowieści? Lampy są zawodowe, bywają mniej udane modele jak dla mnie VL 770 trochę kulawy...ale inne konstrukcje najwyższa jakoś. Nic więc dziwnego, że transy mają ich od groma. Często pożyczamy od nich VL i nie mam wątpliwości, że są najlepsze. Oczywiście CP, Martin czy już Robe również mają bardzo udane konstrukcje. Transy mają również urządzenia CP

Transy oprocz VL maja tez sporo CP i Martina.Poza tym bylbym bardziej ostrozny ze stwierdzeniem,ze cos jest "najlepsze"  smile .Kazde urzadzenie ma swoje zastosowanie w okreslonych warunkach-nawet swiecidelka made by Eurolight czasami sie przydaja. big_smile