991

Odp: Hydepark

Amatorka. zawodowa osłona przed deszczem złapana byłaby za pomocą GAFFY smile

Michał nie pochwalaj amatorki z jakąś  izolacją smile

P.S. Ostatecznie opaski  , dużo opasek big_smile

992

Odp: Hydepark

lżejsza lapmka mogłaby poszybować nieco smile
maca 2000 to raczej taki parasol by nie poderwał  wink

993

Odp: Hydepark

stare zdjęcie jak świat z roadie.net  yikes  tongue

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

994

Odp: Hydepark

na to w firmie nigdy byśmy nie wpadli + za twórczość

995

Odp: Hydepark

KRIS to w słabej firmie robisz i bardzo mało "kreatywnej" wink

996

Odp: Hydepark

widac ze nie zawsze rider i wielkośc sceny musi się zgadzac ,, widac można smile

Post's attachments

ram.jpg 107.21 kb, 1 downloads since 2013-03-09 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

997

Odp: Hydepark

Perkusja wysokiego poziomu smile

998

Odp: Hydepark

Ma ktoś namiary do firmy, która prowadzi szkolenia do pracy na wysokości? Nigdy ze wspinaczką itp. styczności nie miałem, więc nie interesuje mnie samo wyrobienie uprawnień (podobno wystarczy tylko zgoda lekarza?) ale kompleksowe szkolenie dzięki któremu będę wiedział jak się nie zabić, które będzie przydatne w naszej branży i które będę mógł sobie wpisać w CV.

Byłem na paru stronach i zauważyłem, że co druga firma szkoli według zaleceń jakiejś międzynarodowej organizacji, niestety wszędzie jest ona inna, więc wydaje mi się że wobec tego sens płacenia dużej kasy za jakiś "międzynaorodwy certyfikat" o którym nikt nie słyszał jest znikomy. Czy mam rację?

Ostatnio edytowany przez chaluga (2013-03-28 14:07:17)

999

Odp: Hydepark

Miedzynarodowe uprawnienia Riggerskie to IRRATA. Szkolenie i egzamin mozna zrobić np w Krakowie. Tam jest wszystkoo o riggerstwie ogólno pojętym i ogólnie stosowanym. Z tego co słyszałem to szkolenie IRRATA jest dość drogie (pierwszy lewel). Jesli chcesz poprostu sie nie zabic w pracy i dowiedziec o technikach wspinaczkowych, asekuracji, zawiesiach itd przydatnych w naszej branży ja polecam szkolenie w firmie Rigger.pl u Pana Daniela. Jest bardzo dużo praktyki i teorii. Po zakończeniu szkolenia jest wystawiany certyfikat. Polecam bo byłem ????

1,000

Odp: Hydepark

Robił ktoś upgrade jem k1 na wersje 2.0?

1,001

Odp: Hydepark

ma ktoś pomysł na ruchomy ( góra dól ) podest dla wokalisty ?? wie ktoś kto robi takie rzeczy ?  wysokośc podnoszenia max pół metra  sterowanie albo nogą , z serii dwa przyciski na podeście , lub z boku sceny przez technika .. myślałem o wykorzystaniu sterowników i elektroniki z systemu podnoszenia szyb w aucie , oczywiście inny silnik i konstrukcja ....

1,002

Odp: Hydepark

Do takich rozwiązań mechanika sceny. Nie są to tanie rozwiązania i co ważne na elementy do unoszenia ludzi niezbędne są certyfikaty/spełnione normy itd..
Rozwiązania domowej roboty zdecydowanie odradzam.
Duże doświadczenie w mechanice sceny ma PS Teatr.

1,003

Odp: Hydepark

bart_krk napisał/a:

ma ktoś pomysł na ruchomy ( góra dól ) podest dla wokalisty ?? wie ktoś kto robi takie rzeczy ?  wysokośc podnoszenia max pół metra  sterowanie albo nogą , z serii dwa przyciski na podeście , lub z boku sceny przez technika .. myślałem o wykorzystaniu sterowników i elektroniki z systemu podnoszenia szyb w aucie , oczywiście inny silnik i konstrukcja ....

To zdecydowanie nie jest coś na "zrób to sam". Przepisy co do mechaniki scenicznej są bardzo surowe. Jeśli to ma być z udziałem ludzi, to tym bardziej. Zabezpieczenia i sterowanie również specjalnego typu, wymogi stosownego szkolenia obsługi.. Sprzęt jest raczej drogi... ceny rzędu pięciocyfrowego.

1,004

Odp: Hydepark

wydaje mi się ze gdyby podjeła się tego firma która zajmuje się automatyka na codzień to nie będzie to aż tak duży koszt , tym bardziej iż maxsymalna wysokośc to max 80 cm  do sceny

1,005

Odp: Hydepark

Z tego co pamiętam Sękosie moją taką platformę. Coś było na arminie w  MPT