1

Temat: Platinum Beam 5R

Witam

Czy któryś z kolegów miał już kontakt z tą lampą, jeśli tak to, jakie są wasze opinie?
W firmie rozważany jest zakup 8 sztuk, dlatego pytam, ponieważ ja osobiście nie widziałem ich na oczy ( tylko film na stronie producenta, ) lecz spotkałem się z paroma dobrymi opiniami.
Dodam, że u nas pracowałyby przy średnich plenerkach, oraz eventy.
Jeżeli mieliście do czynienia z tą lampą chętnie poznam wasze opinie.

2

Odp: Platinum Beam 5R

prekus napisał/a:

Dodam, że u nas pracowałyby przy średnich plenerkach, oraz eventy.

Przy minimalnej dozwolonej odległości świecenia 5 metrów?

3

Odp: Platinum Beam 5R

no tak zakładamy, że zawsze jest minimum te 5 m przy eventach bywa róznie ale z plenerami to raczej już nie ma problemu

4

Odp: Platinum Beam 5R

Widzę, że opinii brak, my już urządzenia posiadamy na tą chwile mogę powiedzieć, że dają radę, zdjęcie z koncertu, na którym powieszone było między innymi 8 szt. Platinum Beam oraz 8 szt. Clay Paky ? Sharpy, Platinum spokojnie dawały radę, jeśli chodzi o jasność to nie widziałem różnicy, prędkość to tutaj Sharpy z pewną, lecz nie bardzo dużą przewagą, za to kolory w Platinum wydają się być bardziej soczyste, to oczywiście jest tylko moja opinia. Generalnie urządzenia na tą chwile dają radę, zobaczymy, co dalej.  smile

Ostatnio edytowany przez prekus (2012-09-14 21:35:56)

Post's attachments

elation platinum beam 5r.jpg 68.49 kb, 5 downloads since 2012-09-14 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

5

Odp: Platinum Beam 5R

gwarki?

6

Odp: Platinum Beam 5R

tak były między innymi urządzeniami powieszone na Gwarkach

7

Odp: Platinum Beam 5R

W najbliższym czasie będę miał na testy tą lampkę, postaram się dokładnie opisać szczegóły.

Serwis oświetlenia i nagłośnienia
www.stageserwis.pl

8

Odp: Platinum Beam 5R

i jak Wam sprawują się te beamy 5R  , macie z nimi jakieś kłopoty ...
kto z Was , mając w raiderze sharpy zamieniłby je na te urządzenia ????

9

Odp: Platinum Beam 5R

u nas działają bez problemu, nic się niedobrego nie dzieje, parę razy dawaliśmy je, jako zamienniki sharpy i było ok, jedyna rzecz, jaka mi wyszła to w wychłodzonym magazynie nie mogłem bez podania zasilania poadresować urządzeń, tak jak by bateria padła, ale po podłączeniu do zasilania wszystko wróciło do normy i teraz bez problemu śmigają na baterii  smile

10

Odp: Platinum Beam 5R

Jak każdy akumulator - ten też nie lubi zimna - Normalne.

Serwis oświetlenia i nagłośnienia
www.stageserwis.pl