1

Temat: Martin TW1

Ostatnio miałem doczynienia z tą głową i powiem że jest ona godna polecenia jeśli ktoś potrzebuje głowe wash z żarówką halogenową. Pierwszą zaletą jest cicha praca. Można z poziomu konsolety włączać i wyłączać wiatraki. Dobra do zastosowania w małych pomieszczeniach i studiach gdyż wiązka światła jest zimna to znaczy że są z niej usunięte promieniowanie podczerwone i UV. Sprawdziłem to eksperymentalnie zrobiłem żecz której napewno nie dało sie zrobić z noramlnym fresnelem, spokojnie bez obawy można połozyć rękę na soczewce i czymać co na innych to moża jajecznice zrobić smile Tarcze kolorów też ładnie spółgrają. Dwa rodzaje dimmera a właściwie trzy. Po pierwsze to dimmer wbudowany w głowe przez co ściemna się żarówkę, drugą możliwością jest ominięcie tego dimmera i żarówkę można podłączyć do zewnętrzych regulatorów i jest jeszcze dimmer mechaniczny co pozwala ściemnić światło nie tracąc na temperaturze barwowej wiązki

2

Odp: Martin TW1

Zgadzam się z Dawidem.
Jest to urządzenie godne polecenia. Jedyny mankament to trochę mały, jak na potrzeby scen teatralnych ZOOM.... ale co tam wash to wash : )



http://www.elwolight.com/images_produkty/martinmactw1_600.jpg

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: Martin TW1

Zastanawia mnie jakie zastosowanie w praktyce ma mechaniczny dimmer tego urządzenia (nie licząc efektu strobowania) oraz zewnętrzny dimmer.

4

Odp: Martin TW1

Z mechanicznego dimmera możemy fajnie zejść ze światłem jeżeli nie chcemy aby światło było przy ściemnianiu takie brązowe tylko białe to dobrze się do tego nadaje i jeszcze dobry jest po to gdy chcemy szybko zgasić bo żarówka halogenowa jak się ją ściemnia to jest taki chwiloey efekt że żarówka nie gaśnie odrazu tylko jeszcze przez sekundy jest rozżarzona a prze mechaniczny dimmer możemy sobie szybko zamknąć i puźniej zgasić sobie żarówkę.

5

Odp: Martin TW1

Niedlugo beda waskie soczewki do TW1 wiec bedzie mozna swiecic jak acl'em big_smile

6

Odp: Martin TW1

Tak a profil na żarówce halogenowej, może wyświetlać latające wzory - super smile

7

Odp: Martin TW1

Tylko że TW 1 nie jest profilem tylko washem istnieje taki profil tylko że ETC jest to sours four rewolution

8

Odp: Martin TW1

kolego pecora, wiesz co to acl ?

9

Odp: Martin TW1

A kolego Janek i kolego Dawid wiecie co to szydera ?

10

Odp: Martin TW1

Witam.Widac ze nie którzy nie wiedza, ze martin robi do washy 3 rodzaje soczewek PC, fresnel, i plaster miodu.Sprawdzałem działanie takich soczewek w Mac 600, Mac 2000 , Mac 700 ( w 600 jest kicha z tiltem gdy sie zmienia soczewki bo maja inna wage od fresnela)

P.s. Nawr taki patent jest W kolorodach MK3 MK4 smile

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl