Temat: AVO sapphire a avo tiger

Mam pytanie jak bardzo różni się praca na poszczególnych produktach AVO, czy jeżeli na uczę się jednej deski to obronie się na drugiej, czy różnice są znaczące?

Do tej pory nie byłem miłośnikiem firmy AVO ale wygląda że będę musiał się przekonać. Na chwile obecną nie wiele wiem na temat tych desek, ale wypada zmienić stan mojej wiedzy.

Ostatnio edytowany przez deadlife (2013-01-30 12:49:06)

2

Odp: AVO sapphire a avo tiger

Myślę, że bez problemu poradisz sobie na konsolach serii titan znajac przynajmniej jedna z nich. Istnieją virtualne konsolety dla całej serii więc mozesz ogarnąć każdą. big_smile

Ostatnio edytowany przez Bartek_16 (2013-01-30 16:49:17)

3

Odp: AVO sapphire a avo tiger

Naucz się pearl tigera to ogarniesz serię titan i inne...

4

Odp: AVO sapphire a avo tiger

a to ktoś w Polsce ma Sapphire Toucha?

5

Odp: AVO sapphire a avo tiger

tak

http://www.musnicki.pl/index.html szt 1

naprawdę konkretny upgrade systemu

6

Odp: AVO sapphire a avo tiger

z ekonomicznego punktu widzenia strzał w kolano. Nie kwestionuję, że może to być przyjemna deska, jednak w dobie coraz większego monopolu MA ( gdzie w większości przypadków realizatorzy mają show pisane na konkretną deskę i pojawiają się z penem ), coraz większej ekspansji chamsysa, Hoga czy Jandsa. Zakup Avo które praktycznie umarło śmiercią naturalną troszkę mija się z celem. Oczywiście świeci się na tych deskach, sam świecę, jednak ani soft Titan, ani udogodnienia typu dotykowy ekran czy zmotoryzowane fadery nie zrekompensują tych lat które avo straciło nie rozwijając się, podczas gdy konkurencja wykonała olbrzymi krok naprzód.

7

Odp: AVO sapphire a avo tiger

Myślę , że czas pokaże . Nie mniej jednak konsolety Avo też są coraz bardziej popularne. Taki Tiger Touch - niby Avo mało popularne ,ale sprzedało się ich naprawdę sporo. Fakt jest taki , że przespali pewien okres i inne deski zajęły rynek, ale to nie jest ich " koniec " napewno. Idą konkretnie do przodu i kolejne wersję systemu są już naprawdę przemyślane. Myślę , że rynek może się zmienić i jeśli tak szybko będą się rozwijać wrócą na rynek Polski chociaż pewnie to już nie będzie tak jak kiedyś ...

8

Odp: AVO sapphire a avo tiger

A jeśli chodzi o " strzał w kolano " to myślę , że niejeden świetlik chciałby pobawić się Sapphirem :-)

9

Odp: AVO sapphire a avo tiger

pobawić się tak , ale zaświecić sztukę już na MA2 wink

10

Odp: AVO sapphire a avo tiger

Jak już zacznie to nie skończy :-D