31

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Grzesiek podaj jeszcze która to perła i czy mają jakieś znaki szczególne?

32

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Pearl Expert .

Znaki szczególne... hmm za dużo ich widziałem i nie kojarzę. Na pewno był SSD i nowy soft 6.0

33

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

GrzegorzPro napisał/a:

Pearl Expert .

Znaki szczególne... hmm za dużo ich widziałem i nie kojarzę. Na pewno był SSD i nowy soft 6.0


masz na myśli naszą?

34

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Miałem na myśli Grześka z VGC smile Siedzę teraz dużo na stronach lombardów, allegro, solarisach itp smile może wpadnie mi w oko, albo coś gdzieś usłyszę

35

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

aha smile no to sorry smile

36

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Panowie dziękuję wszystkim za zaangażowanie i chęć pomocy. Jakimś cudem udało się odzyskać cały sprzęt. Jeszcze raz dzięki i oby ta sytuacja była nauczką dla Nas wszystkich. Michał, temat do zamknięcia wink

37

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

no wreście coś pozytywnego
gratulacje

38

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

dzięki, dziękuje raz jeszcze wszystkim którzy uruchomili swoje znajomości !!!

39

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

kajmar z ciekawosci - jesli to nie tajemnica - jak Wam sie udalo? Bedzie dobra nauczka na przyszlosc

40

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Yamaha LS9 znalazła się w Lombardzie w poznaniu, a reszta sprzętu po prostu dzięki dobrym ludziom smile Nie mogę więcej powiedzieć bo wiesz....

41

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

@Kajmar888:  myślę że jak sprzęt wróci do wszystkich to ładnie tutaj napiszemy która firma jest/była paserem.....

zdziwicie się bardzo.....

42

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Grzesiu a u Ciebie już na prostą wychodzi temat?

43

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Najważniejsze to nie kupować sprzętu w okazyjnych cenach bez sprawdzenia jego pochodzenia oraz bez względu na to że jesteśmy tak naprawdę konkurencja starać się pomóc używając wszelkich kontaktów. Mam nadzieje po tej kolejnej akcji sprzęt tego typu znów straci na wartości w oczach złodziej i oszustów.

44

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

W gruncie rzeczy, polski rynek jest tam mały i hermetyczny, że naprawdę trzeba być szczwanym lisem by to nie wypłynęło smile

45

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Dobra wiadomość na koniec dnia smile