16

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Sprawdź czy twoje zabawki nie są już w którymś komisie na terenie Poznania
(być może termin spłaty zadłużenia który jest na umowie z lombardem-komisem nie został jeszcze przekroczony dla tego nie znajdziesz go na allegro.pl ani na stronach komisów tylko na zapleczu. Dla tego proponuję odwiedzenie komisów ale nie z tekstem zostały skradzione mi zabawki tylko czy nie było tu mojego wspólnika który zastawił zabawki a mi są one potrzebne na imprezę i chętnie je wykupie.

Pamiętaj że prawo nakazuje właścicielowi komisu oddać sprzęt właścicielowi jeżeli sprzęt został tam wstawiony przez osobę niebędącą jego właścicielem. Wtedy jedyne co może zrobić komis to wytoczyć sprawę temu gościowi. Która będzie ciągnąć się latami. A co za tym idzie komis na hasło szukam skradzionego sprzętu woli powiedzieć że nic takiego nie ma i czekać na policje albo sprzedać to po cichu co w tym wypadku nie będzie łatwe.

(tak przynajmniej wynika z wiedzy którą zdobyłem jakiś czas temu więc może się trochę różnić od realiów)



P.S. Napisz wszystko co możesz o tych A7 ile godzin mogły mieć wyświecone, w jakich skrzyniach były, itp.


vandj - powiedziałbym że bardzo ciekawy.(wiemy kto z branży w tego sylwestra zarobił najlepiej na czysto)

Biorąc pod uwagę czas wypożyczenia to nie robiąc min. 2-3 nalotów kontrolnych żeby stwierdzić czy graty są i jak są traktowane to jest jakaś masakra.

Na pewno będę miał na uwadze twoje urządzenia.

Daj znać jak będą jakieś postępy. Powodzenia.

Ostatnio edytowany przez Karolus (2013-01-27 09:33:31)

17

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Postaram się zorientować czy w rejonie coś lewego się pojawiło. Ale pewne opisy by się przydały.

18

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

A7 mogły mieć wyświecone z jakieś 2500-3000 godzin. Pakowane po 6 sztuk w case od Barczaka z wygrawerowanym logiem Brill AV MEDIA. Omegi od spodu też są maźnięte białym mazakiem "brill". Haki do kompletu były mobiltecha. Oznakowane były niestety słabo, nalepka od spodu z logiem, nazwą urządzenia i numerem magazynowym

19

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Myślę że powinniśmy na tym forum zrobić podkategorię w której będziemy umieszczać firmy o wątpliwym zaufaniu takie jak wymieniona wcześniej, aby na przyszłość ustrzec się problemów i uczyć się na ich błędach

20

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Czekałem aż ktoś to zaproponuje...ale uważam, że to zły pomysł.
Nie jestem zaskoczony postawą tutaj opisywanego pana Michała. Znam przynajmniej jeszcze jedną firmę z Poznania, której nie ufam.
Jednak podanie jej nazwy publicznie byłoby nadużyciem, tak samo jak każdej innej. Powód jest prosty, może to być tylko i wyłącznie moje wrażenie, mogę tak napisać o kimś bo go nie lubię lub jest moją konkurencją (nie mam firmy, która wypożycza sprzęt jakby co).

Więc podawanie nazw takich firm z jednej strony będzie dobre dla uczciwych firm, jednak rodzi możliwości fałszywych opinii o konkurencji i z tego co się orientuje jest niezgodne z prawem. Bo opisana firma może zgłosić doniesienie o zniesławienie lub oczernianie i sprawę wygra.
Jest coś takiego jak KRD i kto ma do tego dostęp i widzi tam swojego kontrahenta to już jego wybór czy robi z nim interesy czy nie.

21

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

no wlaśnie tylko problemem jest to że mało kto podaję ludzi do krd. sad
Po za tym co innego jest gdy mówimy o firmach konkurencyjnych, ale my raczej głównie mówimy o firmach (osobach) które są organizatorami przedsięwzięcia, oni głównie nie płacą.

22

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Na estradowcu pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży LS9. Po adresach e-mail wychodzi, że to jakiś lombard. Może warto sprawdzić ten trop.
http://estradowiec.pl/forum/viewtopic.p … c72#134589

Link do aukcji http://allegro.pl/super-okazja-mikser-c … 54753.html

23

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Dawid napisał/a:

no wlaśnie tylko problemem jest to że mało kto podaję ludzi do krd. sad
Po za tym co innego jest gdy mówimy o firmach konkurencyjnych, ale my raczej głównie mówimy o firmach (osobach) które są organizatorami przedsięwzięcia, oni głównie nie płacą.



ale KRD nic nie da.  ta instytucja działa na granicy prawa: nawet nie weryfikują na jakiej podstawie jedna firma wpisuję inna na liste dłużników.  jeżeli nie wierzysz, to jutro mogę wpisać tam Ciebie, chodzic nigdy nie widzieliśmy się na oczy!!!  i uwierz mi że będziesz miał duży problem żeby się samemu wypisać.

ten koleś jest zwykłym złodziejem, ale niestety nie ma dobrego sposobu na eliminację takich kolesi z naszej branży.
dobry sposób, ale w Polsce nierealny, mają na zachodzie:  100% kasy z góry, i to przy wszystkich imprezach.

24

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Tylko w naszych realiach jest to niewykonalne, gdyż u Nas terminy płatności są po imprezach, a wczęśniej nikt nie będzie miał kasy by zapłacić 100% Oto Polska właśnie. Taki kutafon sprzedaje czyjeś graty jak swoje i jakimś cudem nie da się go poskromić...znając jego prawie wszystkie dane...absurd!!!

25

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

własnie się dowiedziałem że Michał Lorens działa w Ruchu Palikota.  dość często bywa w Sejmie  wink

26

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

To trzeba mieć tupet...dziwie się, że facet jeszcze nie miał przeprowadzonej poważnej rozmowy na temat nieprawości swoich czynów wink

Ostatnio edytowany przez kajmar888 (2013-01-28 15:57:09)

27

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Konsoleta była w naszym serwisie kilka razy, więc mam jej numer seryjny

PRL731

Znak szczególny to taki , że konsoleta posiada dysk SSD którego inne Experty nie posiadają ( taki upgrade)

Pozdrawiam

Grzesiek PROLIGHT

28

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

Dzięki Grzesiu

29

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

@kajmar888:  nie pisz takich rzeczy bo jak mu ktoś naprawdę wpie...li  to będzie na Ciebie wink

30

Odp: SKRADZIONO sprzęt !!!

jak że dałem się temu gnojkowi zrobić w ch..a, i pożyczyłem mu AVO PEARL i YAMAHĘ M7CL, postanowiłem że dobiorę się mu do dupy.

jeżeli od Was pożyczył cokolwiek i nie oddał, lub wisi Wam kase za imprezy, potrzebuje pilnie info na maila: grzegorz.niemczyk@vgc.com.pl