Temat: Kontrola playbacka VectorPC poprzez DMX IN Eport2 - problem

Nie znalazłem nigdzie aby można było kontrolować bezpośrednio crossfader A/B, więc.
Skopiowałem sobie Qliste którą miałem pod A/B na playback np.1 Zmieniłem w właściwościach playbacka właściwości suwaka z Intensity Master na X-Fader (In) i teraz każde wychylenie suwaka playbacka 1 zmienia mi na kolejne Cue dokładnie tak jak to było w przypadku A/B. Tyle tylko że chciałem to robić przy pomocy stolika podpiętego do Eport2 (wszystko odpowiednio skonfigurowane - dzięki KacperP ) ale po jego podpięciu playback ten zachowuje się jakby był Intesity Master tzn. jego wychylenie powoduje przejście do kolejnego Cue a opuszczenie powrót do poprzedniego. We właściwościach ciągle jest X-Fader (In). Gdzie popełniłem błąd ???? smile

2

Odp: Kontrola playbacka VectorPC poprzez DMX IN Eport2 - problem

Tak to działa, funkcja jest dzielona. Crossfader to para... trzeba mieć zarówno X-Fader (In) oraz X-Fader (Out).
Pierwszy robi wchodzenie następnego cue, ale trzeba też "wygasić" aktualne przy pomocy "Out". Nie zrobiono w Vectorze jednego suwaka na obydwie rzeczy na raz.
Trzeba skonfigurować playback 1 na podwójną szerokość i zrobić X-Fader Out na drugim i używać dwóch.

3

Odp: Kontrola playbacka VectorPC poprzez DMX IN Eport2 - problem

Hmm.
Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś. Wiem jak działa crossfader smile. Ale ja od dość dawna robię to w Blue na jednym suwaku playbacka. smile Przy podniesionym playbacku zmieniam jego właściwości na X-Fade (In) i jeden działa dokładnie tak samo jak korzystanie z dwóch A/B. Zrobiłem dokładnie tak samo w PC i też działa więc pomyślałem że skoro mogę sobie patch-ować wchodzące kanały dmx do playbacków, co zresztą działa znakomicie to tak samo będzie przy X-Fade(In). Jeżeli skorzystam z dwóch łączonych playbacków chodzi świetnie. Ale chciałem to zrobić przy pomocy jednego ze względu na ilość faderów jakie mam do dyspozycji w małym stoliku.
Chodzi mi dlaczego to się zmienia jak podłącze sobie zewnętrzny stół i wykonam Input Patch To pod ten właśnie playback. smile
Mam nadzieje że nie zagmatwałem bardziej, no i dzięki za zainteresowanie.