Temat: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

Witajcie.
Czy podpinając Eport2, ustawiając jedno z gniazd jako IN i podłączając do tego gniazda jakiś stoliczek mogę uruchomić playback w VectorPC ( oczywiście wszystko po uprzednim patchowaniu ). Robiłem tak w Vector Blue jak potrzebowałem dostępu do większej ilości playbacków, a tutaj za chiny nie mogę tego uruchomić sad. Sam Eport chodzi znakomicie smile tzn. jego drugie gniazdo ustawione jako wyjście.

2

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

A jak został skonfigurowany ten ePort? Które numery linii DMX dla wejścia i wyjścia?

3

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

Próbowałem Gniazdo1 - Out Linia1; Gniazdo2 - In Linia1 jak i linia2. Sygnał wysyłany przy użyciu VC. Generalnie przez Eport sygnał wejściowy przechodzi bo "stolik" wyzwala odpowiednie kanały dimmera.

4

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

Proponuję gniazdo 2 (wejściowe) na linię 254.

5

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

Zmieniłem w eporcie wejście2 na 254 linie. Ale w programie nie mogę wybrać jako wejście 254 linii. No chyba że coś źle robię  big_smile

6

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

To nie tak. Wejście zaprogramować C-Net Managerem jako 254, a w Vector powinno być widziane jako wejście 1 w Vector PC oraz w konsoletach.
Jeśli nie pomyliłem numerów, to wejście 1 jest widziane przez linię 254, a wejście 2 przez linię 253.

7

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

Ok. Teraz działa wielkie dzięki. Tylko dlaczego ja tego nigdzie nie wyczytałem  smile

8

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

Widocznie w Compulite uważają że to jeszcze taka "półoficjalna" właściwość.

(edit)
A jednak nie, jest tabela na stronie 23:
http://www.compulite.com/downloads/CNet … ual_V3.pdf

Ostatnio edytowany przez KacperP (2013-01-21 13:35:05)

9

Odp: Eport2 - VectorPC(Win7) - DMX IN Problem

Wstyd się przyznać - jakoś przegapiłem smile.
Dzięki za pomoc

Ostatnio edytowany przez mdaniel (2013-01-24 09:09:48)