Temat: [Kupię]Pary 56/64 Halogeny/Led, oraz LED Bary w przystępnych cenach

Chętnie zakupię Pary 56/64 w niedużych ilościach i LED bary w "okazyjnych cenach", pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-01-10 14:53:57)

2

Odp: [Kupię]Pary 56/64 Halogeny/Led, oraz LED Bary w przystępnych cenach

MateuszJ napisał/a:

Chętnie zakupię Pary 56/64 w nie dużych ilościach i LED bary w "okazyjnych cenach", pozdrawiam.

nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

3

Odp: [Kupię]Pary 56/64 Halogeny/Led, oraz LED Bary w przystępnych cenach

A jednak proszę o odpowiedzi na temat. Pisane przez telefon z klawiaturą T9...

4

Odp: [Kupię]Pary 56/64 Halogeny/Led, oraz LED Bary w przystępnych cenach

To człowiek powinien myśleć co pisze, nie klawiatura  roll

Coś mi nie pasuje. Kolega z dużej firmy, wielkie dystrybucje, ogromne realizacje. A szukasz kilku PARów?

5

Odp: [Kupię]Pary 56/64 Halogeny/Led, oraz LED Bary w przystępnych cenach

artis.. JML to nie firma, a parów potrzebuję prywatnie. Nie widzę sensu zakładania dwóch kont na osobę. A tu małą gra" http://www.forum-oswietlenia.pl/search. … er_id=1430 znajdź post w którym bezpośrednio lub domyślnie piszę, że jml to firma, lub coś o wielkich realizacjach. JML to nie firma (rodzaj grupy ludzi), a ja jestem osobą "prywatną", szukającą kilku parów, po tym, jak moje 56' zgniótł "kolega" xyz kejsami na kółkach jeżdżących po samochcodzie. Oprócz wyrównania strat chcę powiększyć ilość parów w moim "asortymencie", żeby wyrównując je liniowo uzyskać ciekawe efekty.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-01-11 12:23:11)

6

Odp: [Kupię]Pary 56/64 Halogeny/Led, oraz LED Bary w przystępnych cenach

2. To jeżeli "Kinia"nie ma nic takiego, to niech "Kinia" nie zajmuje miejsca w poście, polecając mi sklep z lampkami biurowymi, z którego rzekomo "Kinia" jest zadowolona, bo panowie z "światuświatła.pl" zapłacili "Kini" za reklamę, którą polecam zamieścić w dziale ogłoszenia.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-01-11 12:27:06)