31

Odp: glowice led

Według mnie wyglądają paskudnie smile i Nie są riderowe. Wygląd to nie wszystko, ale są granice...

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-01-06 20:36:00)

32

Odp: glowice led

Ale piszą, że mają nieograniczony pan smile Ciekawe jak świecą, jeśli ilość wypuszczanego światła będzie odpowiednia to dlaczego by się na nie ktoś miał nie zgodzić? A co do riderów to coraz częściej menagerowie mają dar przekonywania.

33

Odp: glowice led

Tak... pogadaj z blue cafe... mają dar przekonywania... organizatorów, żeby zmienili firmę oświetlającą koncert...

34

Odp: glowice led

Jakie Głowy Led RGBW można odpalić  z reki kolory i ustawić pan / tilt oraz zoom  bez używania sterownika.

35

Odp: glowice led

Każdą... oprócz tych chińczyków z dipami.

36

Odp: glowice led

MateuszJ napisał/a:

Tak... pogadaj z blue cafe... mają dar przekonywania... organizatorów, żeby zmienili firmę oświetlającą koncert...

tak sie składa że niki Dts'a sa w rajderze blue cafe

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

37

Odp: glowice led

Fakt te nrg fajniutkie

38

Odp: glowice led

To co mówi rider a to co jest w umowie z organizatorami to często dwie różne rzeczy. Miałem wątpliwa przyjemność pracy z tym zespołem kilka razy i proszę mi nie mówić że nie jest tak. Papier to papier a to co ma być to inna sprawa, oczywiście rider też ma znaczenie ale blue cafe podchodzi do każdego koncertu indywidualnie.

39

Odp: glowice led

To po co piszesz że coś jest nie rajderowe skoro "To co mówi rider a to co jest w umowie z organizatorami to często dwie różne rzeczy. "

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

40

Odp: glowice led

To nie wiem co im zrobiłeś takiego bo ja jak robiłem z Blue Cafe to wszystko było ok. I poszli nawet na duże ustępstwa co do sprzętu.

41

Odp: glowice led

Mrówko. Napisałem również

Oczywiście rider też ma znaczenie

.. jeśli czytasz post to czytaj go całego. A jeśli coś jest nie riderowe to nie mówię że dotyczy to BC, tylko również innych zespołów, które trzymają się ściśle swoich rajderów. proponuję zakończyć off top, jeżeli chcesz pogadać to pisz proszę na PW, lub maila.

To nie wiem co im zrobiłeś takiego bo ja jak robiłem z Blue Cafe to wszystko było ok. I poszli nawet na duże ustępstwa co do sprzętu.

Więc BC nie ma jednego świetlika na stałe.

42

Odp: glowice led

Zarówno z Zigim jak i z Krzyzakiem zawsze się można dogadać smile Oczywiście jeśli ma się jakieś argumenty oprócz tego, że firmy nie stać.

43

Odp: glowice led

Niestety mniejsze firmy mają kłopoty finansowe, z powodu braku zleceń, które wygryzane są przez większe konkurencje, więc nie mają zleceń= nie mają pieniędzy na nowy sprzęt, reklamę i dlatego nie mają klientów, takie błędne koło. A nie wszyscy spełniają warunki do finansowania z UE. Znam dużo firm, które np. wypożyczają sprzęt na sezon. Więc nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał ingerować w wolę zespołów z przyczyn innych jak brak pieniążków, czy też braku odpowiedniego asortymentu. Jak powiedział "pewien znany ktoś"" Życie to ciągła konkurencja pomiędzy ludźmi, jeden dostanie zlecenie, a drugi nie. Z tąd też np. jeździłem jako technik-praktykant po 6 godzin do warszawy. Bo trafiło się zlecenie...