Temat: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Podsyłam Wam linka to pewnej aukcji na allegro.pl

http://allegro.pl/glowa-ruchoma-studio- … 95442.html

Raz pracowałem z tą osobą i na tych konkretnych urządzeniach. Głowy są masakryczne pomijając wygląd. Ruch głowy jest tak powolny że najtańszy chińczyk odtworzyłby efekt koła 10 razy w czasie w którym te głowy zrobiłyby to raz.
A nowe żarówki świecą jak lampa 250W.

2

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Nie mówiąc już o fantastycznej ortografii sprzedającego typu.. "lampy moRZe nie są ładne", "w RAZIE pytań PODAJE telefon"... normalnie.. brać w ciemno!

3

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

pozostałe aukcje też są fajne smile

4

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Zdarzają się ludzie z dysortografią, ale ten delikwent to ma chyba dysfullwypas big_smile

5

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Ciekawe czy to świetlik? Z taką ortografią (i sprzętem) to raczej "mobilny didżej".

6

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Sprzęt jest jaki jest... mimo wszystko liczy się to, co świetlik potrafi zrobić z tym czym dysponuje wink

7

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

MateuszJ napisał/a:

Ciekawe czy to świetlik? Z taką ortografią (i sprzętem) to raczej "mobilny didżej".

Kolega niech uważa na słowa. Nie jeden "mobilny didżej" wykazuje się dużo większym profesjonalizmem, niż nie jeden "zawodowy świetlik". A jest takich sporo.

Dlaczego?

Bo między innymi właśnie w tym odłamie branży mam przyjemność pracować, i nie jest tak, że byle co świeci byle jak, wisząc byle jak na byle czym, podłączone byle przedłużaczem z Tesco. I jeszcze w trybie "audio".

Dziękuję autorowi tematu za ostrzeżenie.

8

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Ok, mimo to większość mDJ włącza jakiś trym pracy na urządzeniach i- byle migało w 90% tak jest.  Nie powiesz mi kolego, że weselni DJ robią realizacje światła taką jak realizatorzy chociażby firm typu xyz. Jeżeli chcesz coś robić dobrze to skupiasz się na rzeczy A (np. światło), natomiast DJ'e muszą robić A i B (np. dźwięk) - dla świetlików A daje 100% dokładności i pracy a dla DJ'ów A+B= 100%, więc A=50%- reasumując  - oczywiście są wyjątki od stereotypów - chyba, że np. w zespole DJ'ów jest jeden DJ' świetlik i jeden DJ' hałas, to wtedy mają większą skuteczność pracy. Nie wspominając o tym, że Dj'e często muszą jeszcze zająć się dekoracjami i innymi... rzeczami.+ jeszcze nie wyobrażam sobie, żeby ktoś na takim poziomie "wyszkolenia" języka własnego (a dedukując, skoro nie zna polskiego to i również angielskiego) mógł sobie poradzić z np. stołami lub urządzeniami których soft, instrukcja itp. są w języku angielskim. Pozdrawiam. Miłego dnia smile

PS. Allegro przy wpisywaniu tekstu oferuje automatyczną korekcję błędów ortograficznych, więc najprawdopodobniej nawet DJ'owi nie chciało się poprawić... "+ dla niego" - możemy wydedukować jego precyzyjność i profesjonalizm na sztukach.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-01-06 11:40:15)

9

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Przecież na fotkach widać co to jest. Jeżeli ma rzeczywiście metalową obudowę jak mi się wydaje to bardziej ruchomy reflektor niż głowa. W dodatku żaróweczka MSR to nie ma prawa świecić rewelacyjnie. Wszystko zależy od mechaniki jeżeli w miarę sensownie zrobiona to przy fajnej cenie może być podstawą przerobienia na ledowego Washa.

10

Odp: Aukcja Allegro.pl OSTRZEŻENIE !!!!!

Zdarzyło mi się raz na nich pracować z tą właśnie osobą. W czasie imprezy głowy dostały przydomek "czołg". Są cholernie ciężkie, z bardzo grubej blachy. Adresowanie odbywa się poprzez kręcenie śrubokrętem krzyżakowym. Do tego jest jeszcze DIP-Switch z tego co pamiętam 4.
Żarówki odpaliły się dopiero po godzinie od włączenia.
Podczas ruchu Pan/Tilt, case na którym stał czołg, mało nie wyszedł z sali.
Bardzo ciekawym rozwiązaniem w nich, jest możliwość sterowania poprzez gniazdo duży jack smile
Jeżeli ktoś potrzebuje urządzeń, które w bardzo krokowy i powolny sposób świeciłby po sali, to wybór jest idealny